Wydało się, co łączy 23-letnią piękność z Michałem Koterskim. Już tego nie ukryją

Michał Koterski i Maja Klajda, fot. KAPiF Michał Koterski i Maja Klajda, fot. KAPiF

Po rozstaniu z Marcelą Leszczak, Michał Koterski dzieli się z nią opieką nad synem Fryderykiem. Na finale “Tańca z gwiazdami” pojawił się u boku innej gwiazdy. Teraz wydało się, co tak naprawdę łączy aktora i znaną modelkę.

Rozstanie Marceli Leszczak i Michała Koterskiego

Znana modelka,  Marcela Leszczak i aktor Michał Koterski to para o której mówiło się wiele. W ich związku nie brakowało wielkich kryzysów i zaskakujących zwrotów akcji. W 2017 roku na świecie pojawił się ich jedyny syn Fryderyk. W styczniu 2024 roku zakochani poinformowali, że wzięli ślub na Florydzie, jednak już po zaledwie roku okazało się, że ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Pod koniec zeszłego roku dowiedzieliśmy się, że para jest w trakcie rozwodu.

Mimo to, dawna para pozostaje w dobrych relacjach i wspólnie dzieli się opieką nad synem. Mama zadbała o psychikę 9-latka, uczęszczając z nim do psychologa dziecięcego. Marcela i Michał musieli ułożyć sobie życie na nowo i jak się okazało, oboje znaleźli już sobie nowych partnerów.

Zobacz więcej: Maja Rutkowski zdobyła się na bolesne wyznanie. Po raz pierwszy tak otwarcie o bulimii

Kim są nowi partnerzy Marceli Leszczak i Michała Koterskiego

Kilka dni temu uwagę mediów przykuł nowy partner Marceli Leszczak. Jej związek z gdyńskim biznesmenem od dłuższego czasu wzbudza zainteresowanie fanów. Para była już wcześniej widywana razem, ostatnio jednak twarz nowego ukochanego gwiazdy została uchwycona na zdjęciach, które szybko pojawiły się na największych polskich portalach – modelka zabrała przedsiębiorcę na premierę spektaklu “Wpadka”. 

Całkiem niedawno dowiedzieliśmy się, że Michał Koterski również ma nową partnerkę, o czym poinformowała także Marcela Leszczak w swoim oświadczeniu do hejterów.

Tata Fryderyka podczas świąt również spędził cały dzień ze swoją partnerką, podczas gdy Fryderyk był z dziadkami. To facet może, a kobieta nie? Instagram jest mój, nie mojego dziecka. Od 2,5 roku nie publikuję jego wizerunku i nie zarabiam na parentingu i tego się trzymam – informowała.

Zobacz więcej: Burza po debiucie Heleny Englert. Beata Ścibakówna nie wytrzymała

Co łączy tak naprawdę Maję Klajdę i Michała Koterskiego?

Maja Klajda to 23-letnia gwiazda świata modelingu, o której głośno zrobiło się dwa lata temu. Modelka ma na koncie dwa głośne sukcesy – tytuły Miss Polonia 2024 i II wicemiss World 2025. To właśnie z nią Michał Koterski pojawił się w niedzielę na wielkim finale “Tańca z gwiazdami”, gdzie z wielkim zaangażowaniem kibicował Sebastianowi Fabijańskiemu i Julii Suryś. Ich relacja szybko zaczęła wzbudzać zainteresowanie fanów.

Michał i Maja wspólnie pozowali do zdjęć, a aktor przedstawił modelkę m.in. Edward Miszczakowi i Krzysztofowi Ibiszowi. Z uwagi na liczne spekulacje Maja zdecydowała się odnieść do sprawy i publicznie zdradzić. co tak naprawdę ich łączy. Jak się okazało, parę łączy jedynie przyjaźń.

Nie komentuję swojego życia prywatnego, ale w tym przypadku mogę jedynie potwierdzić, że doniesienia o naszym związku są nieprawdziwe. Jesteśmy kolegami – przekazała w rozmowie z Plejadą.

Zobacz więcej: Partnerka Gamou Falla zabrała głos w sprawie ślubu. Wszystko już jasne
Michał Koterski i Maja Klajda, fot. KAPiF
Michał Koterski i Maja Klajda, fot. KAPiF
Michał Koterski i Maja Klajda, fot. KAPiF
Michał Koterski i Maja Klajda, fot. KAPiF
Michał Koterski i Maja Klajda, fot. KAPiF
Michał Koterski i Maja Klajda, fot. KAPiF
Michał Koterski i Maja Klajda, fot. KAPiF
Michał Koterski i Maja Klajda, fot. KAPiF
Michał Koterski i Maja Klajda, fot. KAPiF
Michał Koterski i Maja Klajda, fot. KAPiF
 

Kacper Kulaszewski - Redaktor

Redaktor serwisu kozaczek.pl i student filologii angielskiej. Na co dzień zajmuje się również nauczaniem języka angielskiego i pochłanianiem popkultury.

0 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze