Karolina Gilon zaistniała w mediach dzięki serialowi „Miłość na bogato”. Natomiast dopiero udział w „Top model” ją rozsławił, po którym zaczęła dostawać poważne propozycje z Polsatu, jak między innymi poprowadzenie „Love Island. Wyspa miłości”. Prywatnie była związana z modelem Adamem Niedzielskim, jednak związek się rozpadł. Od tamtej pory jej życie uczuciowe było owiane tajemnicą. Aż do teraz!

Karolina Gilon o miłości. Zdradza, jakiego szuka partnera?

Karolina Gilon szczęśliwie zakochana. Co wiemy o jej nowym wybranku?

W rozmowie z Pudelkiem, prowadząca Love Island zdradziła, że planuje urlop w Meksyku. Nie będzie jednak sama, a towarzyszyć ma jej tajemniczy nowy wybranek:

Ktoś mi towarzyszy. Nie lecę sama. Będzie to ktoś, kto był moim bardzo fajnym kolegą. Nigdy w życiu nie spodziewałam się, że będzie moim partnerem. Nigdy na niego nie patrzyłam w ten sposób. Zawsze się po prostu lubiliśmy. Wyszło później tak, że się w sobie zakochaliśmy po prostu. Na fundamencie koleżeństwa można zbudować bardzo fajną dojrzałą relację.

Jednocześnie celebrytka przyznała, że po raz pierwszy w życiu, w końcu jest szczęśliwie zakochana:

W końcu [jestem zakochana] szczęśliwie. W końcu tak, jak – mam wrażenie – na to zasługuję. (…) Jesteśmy w sobie zakochani. Wiem, że przetrwamy wszystko. (…) Skupiamy się na sobie. Sami jesteśmy zaskoczeni, że się w sobie zakochaliśmy. Jesteśmy w szoku. To była prawdziwa strzała Amora. Ja się zakochałam po uszy.

Karolina podkreśliła też, że jej nowy wybranek jest spoza show-biznesu, co oznacza, że najprawdopodobniej nie prędko zobaczymy ich oficjalnie razem na ściance! Chociaż, kto wie…?

Karolina Gilon wzięła ślub? Pokazała się w sukni ślubnej

pasekkozak

Karolina Gilon pokazała się w NATURALNYM wydaniu. Wyznaje: „Nigdy nie dam sobie wmówić, że to źle ulokowane uczucia”

scena z: Karolina Gilon, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Karolina Gilon, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Karolina Gilon, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Karolina Gilon, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Karolina Gilon, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Karolina Gilon, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Martyna Wojciechowsk, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Karolina Gilon, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Karolina Gilon, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA