Po rozstaniu z Younesem Bendjimą, Kourtney Kardashian związała się z 20-letnim Lucą Sabbatem. Były Kardashianki nie daje jednak za wygraną. Postanowił walczyć o swoją ex.

Kourtney Kardashian jest ZSZOKOWANA tym, co Scott robi razem z Sofią

Nie rozmawiali ze sobą od momentu rozstania. Younes dopiero teraz zrozumiał, że szaleńczo kocha starszą Kourtney i nie wyobraża sobie bez niej życia. Jest niemal pewny, że kobieta ochłonęła z emocji i da mu kolejną szansę. Na drodze do szczęścia stoi jednak pewna przeszkoda.

Przyjaciele Kardashianki uwielbiają jej nowego przyjaciela, Lucę. Relacja nie przerodziła się jeszcze w poważny związek, ale wszystko wskazuje na to, że już niedługo to nastąpi. Istotny wydaje się fakt, iż znajomi Kourtney wprost nie znosili towarzystwa Younesa. Uważali go za mało dojrzałego hedonistę. Celebrytka nie może pozwolić sobie na związek z kimś, kto nie będzie akceptowany przez jej przyjaciół. Tym bardziej, że już raz próbowała stworzyć z mężczyzną stabilną relację.

Scott Disick porównał Kourtney i Sofie! OTO jego wybór!

Wygląda na to, że nie będzie wielkiego powrotu. Należy również wspomnieć, że fani Kardashianki wciąż czekają, aż ogłosi światu, że znów jest w związku ze Scottem Disickiem. Uważacie, że Kardashianka jeszcze kiedyś wróci do ojca swoich dzieci?


Younes chce wrócić do Kourtney! Dałaby mu szansę, ale pojawił się pewien PROBLEM

Younes chce wrócić do Kourtney! Dałaby mu szansę, ale pojawił się pewien PROBLEM