Jennifer Lopez (50 l.) na dobre zadomowiła się w show-biznesie. wokalistka idzie jak burza i ani myśli na chwilę się zatrzymać. JLo oprócz kariery jest dumną mamą bliźniaków: 11-letniej Emme i Max’a. Mając takie kontakty sławna mama zrobi wszystko dla swoich dzieci, umożliwi im nawet spotkanie z największym idolem.

Córka Jennifer Lopez pójdzie w jej ślady? Na Super Bowl DAŁA CZADU!

Córka Jennifer Lopez na spotkaniu z idolką – Billie Eilish

Bliźniaki Jennifer Lopez i Marca Anthony’ego dorastają na naszych oczach. Sama wokalistka chętnie pokazuje swoje pociechy na Instagramie. Od głośnego występu Jennifer na Super Bowl, gdzie zaskoczeniem dla wszystkich był występ jej córki, która wykonała piosenkę „Born in the U.S.A.”– media na całym świecie zainteresowały się młodą artystką, której już teraz wróżą świetlaną przyszłość.

Lopez od tylu lat występuje na scenie i pojawia się na najważniejszych imprezach branżowych, że wyrobiła sobie pokaźną listę kontaktów. W jednym z wywiadów artystka wyjawiła, do jakich gwiazd ma numer telefonu – i dzięki temu wiemy, że jej komórka skrywa kontakty do takich osób jak: Leonardo DiCaprio, Cristiano Ronaldo czy Demi Lovato.

Jednym z najgorętszych nazwisk w Hollywood jest Billie Eilish, która w ekspresowym tempie zrobiła międzynarodową karierę. Córka JLo- Emme jest wielką fanką twórczości Billie, więc gdy razem z mamą pojawiła się na koncercie wokalistki w Miami – miała niepowtarzalną okazję na spotkanie twarzą w twarz ze swoją idolką.

Kiedy Emme spotyka Billy – podpisała zdjęcia JLo

Jennifer udostępniła na swoim Instagramie upamiętniającą fotografię, na której przytula się do Billie, a między nimi w środku wciśnięta jest nastoletnia Emme.

Jennifer Lopez z córką Billie Eilish

Fot.Instagram/jlo

Billie Eilish

Fot.Forum/Mega Agency

Chcielibyście mieć taką mamę jak Jennifer Lopez?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jeansy Jennifer Lopez pokazały, jak NAPRAWDĘ wyglądają jej nogi (ZDJĘCIA)

11-letnia córka Jennifer Lopez to cały tata! Emma nie wdała się w mamę (ZDJĘCIA)

Jennifer Lopez odwleka ŚLUB. Zdradziła, z jakiego powodu