Prawie cała ekipa Przyjaciół, czyli Jennifer Aniston, Courtney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer oraz Matt LeBlanc, zjawiła się na benefisie legendarnego reżysera, Jamesa Burrowsa.

To właśnie ten twórca nakręcił większość odcinków Friends, Teorii Wielkiego Podrywu, Dwóch i pół oraz wielu innych, świetnych seriali.

Benefis wyemitowała telewizja NBC.

David Schwimmer, czyli serialowy Ross Geller, zażartował, że był zupełnie zdewastowany, kiedy w kontrakcie miał zapis, że obsada nie może… uprawiać ze sobą seksu. Aktor stwierdził, że był to dla niej największy problem, bo wielokrotnie musiał się wstrzymywać. Zwłaszcza, że zawsze ciągnęło go do serialowej Rachel.

Matthew Perry nie mógł zjawić się na gali, ponieważ przygotowuje się do swojej roli w Londynie. Mimo to przesłał film, w którym pozdrawia wszystkich uczestników imprezy.

Jennifer Aniston ze łzami w oczach powiedziała, że:

Zrobilibyśmy wszystko dla Jima, ponieważ dał nam życiową szansę. Doświadczyliśmy przyjaźni, rodziny, złamanych serc, dzieci, wszystkiego razem… Mieliśmy też niesamowitą możliwość doświadczyć świata, który również nas kocha.

Czy według Was ekipa Przyjaciół bardzo się zmieniła? Czy lubiliście ten serial? Chcielibyście, aby wrócił na szklane ekrany?

&nbsp