Wszyscy na to czekali! W sieci pojawiły się nawet plotki, że księżna Kate nie żyje. Całe szczęście te okrutne pogłoski okazały się nieprawdą. Paparazzi sfotografowali Kate Middleton (42 l.) po raz pierwszy od ponad 2 miesięcy. Księżna Kate zniknęła z życia publicznego po tym, gdy rzeszła operację brzucha. Niefortunna sytuacja zgrała się czasowo z diagnozą króla Karola III.

Z księżną Kate jest gorzej niż myśleliśmy?

Księżna Walii została dziś sfotografowana w czarnym Audi, podczas gdy jej mama, Carole Middleton, prowadziła samochód w pobliżu zamku Windsor. Księżna Kate w okularach przeciwsłonecznych miała poważną minę. Nie wiadomo skąd, ani gdzie udawały się panie.

Księżna Kate widziana pierwszy raz od operacji

Księżna Kate nie była widziana publicznie od 25 grudnia 2023 roku, kiedy ona, książę William (42 l.) i trójka ich dzieci pojawili się podczas świątecznego poranka w kościele św. Marii Magdaleny w Norfolk w Anglii.

Wujek księżnej Kate to „czarna owca” w rodzinie. Kim jest Gary Goldsmith?

Po oficjalnej informacji o planowanej operacji jamy brzusznej księżnej Kate powiedziano, że księżna nie wróci do czynnej pracy dla rodziny królewskiej przed świętami wielkanocnymi.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: