Kilka tygodni temu Kate Middleton była hospitalizowana. I choć Pałac Kensington informował, że powodem przebywania w londyńskiej klinice jest planowany zabieg brzucha, a po wyjściu z placówki niezbędna będzie dłuższa rekonwalescencja, media i internauci na całym świecie zastanawiają się, co konkretnie dolega synowej króla Karola III. Jakie odpowiedzi padają najczęściej? Czwarta ciąża. Dlaczego przyszła królowa Anglii miałaby nie pochwalić się stanem błogosławionym? A chociażby dlatego, że poprzednie trzy ciąże przechodziła ciężko. Czy rzeczywiście jest coś na rzeczy, przekonamy się niedługo. Pewnym jest natomiast, że z powodów osobistych książę William musiał odwołać ważną wizytę

Donald Trump chciałby deportować księcia Harry’ego?! „Nie chroniłbym go”

Książę William odwołuje ważną wizytę, a internauci dopytują, co z Kate Middleton

We wtorek w kaplicy w Windsorze odbyła się msza święta za zmarłego rok temu Konstantyna II, czyli ojca chrzestnego księcia Williama. I choć przyszły król Wielkiej Brytanii potwierdził swoją obecność w nabożeństwie, w ostatnim momencie poinformował o swojej nieobecności. Powód? Sprawy osobiste. Co konkretnie kryje się pod tym hasłem? Cóż, można się tylko domyślać, że chodzi o księżną Kate.

Czy z żoną księcia Williama jest gorzej niż zakładamy? Nic z tych rzeczy. Pałac szybko uspokoił miłośników tej królewskiej pary i poinformował, że stan zdrowia Kate nie uległ pogorszeniu.

Joanna Opozda ma poważne problemy ze zdrowiem! Wszystko wróciło po porodzie

Księżna Walii w dalszym ciągu czuje się dobrze – twierdzi Pałac.

Przypomnimy, że 42-latka przynajmniej do Wielkanocy miała poddawać się rekonwalescencji. Monarchini nie wróci jednak do pełnienia królewskich obowiązków zanim jej lekarze nie dadzą zielonego światła.

Czy wy też macie wrażenie, że ta historia ma drugie dno?

Zgoda między Meghan Markle a Kate Middleton pojawi się niedługo? TO wydarzenia może przynieść pojednanie

Księżna Kate i książę William fot. PA Images / Forum

Księżna Kate i książę William na premierze „No Time To Die” PA Images / Forum