Iwona Pavlović (56 l.) znana jest z tego, że od wielu lat jest jurorką w popularnym programie rozrywkowym „Taniec z Gwiazdami„. Pavlović zasłynęła jako surowa jurorka od której można się wiele nauczyć. Nie bez powodu przylgnęła do niej ksywka „Czarna Mamba” i nie chodzi tu tylko o jej wizerunek. Iwona niechętnie dzieli się informacjami na temat życia prywatnego, jednak postanowiła zrobić wyjątek i podzieliła się z fanami romantyczną sesją zdjęciową z okazji 10 rocznicy ślubu.

Przełom w Tańcu z gwiazdami! Iwona Pavlović do Justyny Żyły: Pierwszy raz kochanie idę ci uścisnąć dłoń

Iwona Pavlović świętuje 10 rocznicę ślubu

Iwona aż błyszczy wewnętrznym blaskiem. Widać gołym okiem, że jest szczęśliwie zakochana i bardzo dobrze czuje się w tym związku. Mężem ostrej jurorki jest biznesmen, Wojciech Oświęcimski. W 2009 roku odbył się ślub i to właśnie wtedy padło sakramentalne „tak”. Para wiele ze sobą przeszła. Każde z nich ma za sobą nieudane związki, jednak razem twarzą zgrany duet. Pavlović na Instagramie podzieliła się romantycznymi zdjęciami, na których widzimy tancerkę w objęciach męża.

Dziś, jutro, na zawsze…MY …
Tancerka z przeszłością i mężczyzna po przejściach…spotkali się zupełnie przypadkiem i to było to! Burza rozpętała się w ich życiu i sercu! Oszaleli na swoim punkcie i tak już 10 lat są dla siebie mężem i żoną, dniem i nocą, wsparciem i radością! Nie bójcie się kochać! Miłość zawsze Nas odnajdzie, jeśli tylko jej na to pozwolimy! – podpisała romantyczne zdjęcia Iwona.

Fani byli zachwyceni romantyczną sesją zdjęciową jurorki i wzruszającym opisem ich silnej miłości. W komentarzach posypały się słowa gratulacji.

Miłość widać na tych zdjęciach.

To co najważniejsze w życiu jest pokazane na tych zdjęciach, nic dodać nic ująć. Życzę aby tak piękna miłość i szczęście przetrwały kolejne długie lata – pisali oczarowani fani.

My również gratulujemy! i życzymy jeszcze więcej miłości.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Pobiła rekord! Tydzień po 1. odcinku Taniec z gwiazdami straciła na wadze

Iwona Pavlović o Magdzie Beredzie: Kolejna osoba, która nie ma mięśni. Na Instagramie YouTuberki BURZA

Nie ma już Czarnej Mamby! Iwona Pavlović została BLONDYNKĄ! (FOTO)

scena z: Iwona Szymańska-Pavlović, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Sonda

poll-violet
1

Iwona zachowała się fatalnie. Nie powinna mówić takich rzeczy, Magdzie było bardzo przykro!

2

Miała rację. Magda powinna z pokorą wziąć sobie jej sowa do serca.