Ben Affleck jest naprawdę największym fanem Jennifer Lopez. W sobotę laureat Oscara wspierał swoją dziewczynę na imprezie Global Citizen Live w Nowym Jorku. Podczas eventu J.Lo miała swój pierwszy koncertod czasu, gdy potwierdzili swój romans #2.

Jennifer Lopez i Ben Affleck NIE obserwują się na Instagramie. Co się stało?

Piosenkarka wykonała piosenki, takie jak jej przebój „Jenny From the Block”, w którego teledysku z 2002 roku występuje Ben, a także „I’m Real i „Ain’t It Funny” z Ja Rule oraz „All I Have” z LL Cool J. Poza sceną, Jennifer i Ben obejmowali się i trzymali za ręce. Dzień później widziano, jak obaj uśmiechają się i spacerują razem po parku w mieście.

„Ciężko pracowała i wiele dla niej znaczyło, że jest tam [Ben Affleck]. Była podekscytowana, że ​​może spędzić z nim weekend. Po koncercie poszli na kolację i dobrze się bawili – kontynuowała osoba blisko związana z parą. „Ben był pod wrażeniem występu Jennifer. Uwielbia oglądać jej występy i jest z niej bardzo dumny”.

Jennifer Lopez i Ben Affleck zabrali dzieci do kina plenerowego (ZDJĘCIA)

Podczas imprezy Global Citizen Live w Nowym Jorku Jennifer Lopez, jak prawdziwa diwa, pojawiła się w stylizacji na „Jenny from the block”. Szerokie spodnie jeansowe z przetarciami, sandałki na szpilce z cekinami i… T-shirt z własną podobizną. Czy można być bardziej pewną siebie? A może mieć tyle dystansu do siebie, co Jen?