Marina i Mrozu na zakupach w Londynie
Jak zakupy, to najlepiej za granicą. W ten sposób gwiazdy łączą przyjemne z pożytecznym – podróżowanie i wydawanie pieniędzy z lansem. Ostatnio do Londynu poleciała najgrzeczniejsza para naszego show-biznesu – Marina i Mrozu. Więcej przeczytacie tutaj.

Siostra Schejbal też chce być sławna
Na razie jeszcze nie ma swojej biografii na filmowych portalach i niewiele o niej słychać, ale strasznie chciałaby być tak sławna jak jej siostra, Magdalena Schejbal. Szczegóły – tutaj.

35 sekund nowej piosenki Avril Lavigne
Jest już pierwszy fragment nowego utworu Avril Lavigne. Krótki, bo 35-sekundowy, ale fani chętnie posłuchają i tego, by się przekonać, w jakim kierunku pójdzie ich idolka przy okazji nowej płyty. Szczegóły tutaj.

Christina Aguilera miała wczoraj swoje święto
Piosenkarka skończyła wczoraj 30 lat. Czyżby jej ostatnie zawirowania w życiu uczuciowym były dowodem na to, że kryzys wieku średniego nie omija również gwiazd? Artykuł o Aguilerze znajdziecie tutaj.

Gwiazdy z diastemą
Jedni uważają przerwę między jedynkami za uroczą, inni woleliby usunąć ją u dobrego dentysty. Modelki, aktorki i piosenkarki stają się dzięki niej oryginalne. Madonna, Lara Stone, Jessica Hart czy Vanessa Paradis – która z nich podoba się Wam najbardziej z dodatkowym \”efektem\” w postaci diastemy? Pojedynek znajdziecie tutaj.

Makijaż Angeliny Jolie z filmu The Tourist
Jeśli chcecie upodobnić się do boskiej Angie

Colin rozmawia z Alicją przez e-maile. Ma dość jej histerii
Tylko suche informacje wysyłane pocztą elektroniczną, dotyczące głównie opieki nad synem. I to bardzo sporadyczne. W taki sposób komunikuje się Colin Farrell z matką swojego dziecka. Szczegóły pod tym linkiem.

Moda na rozwody
W show-biznesie mamy prawdziwą plagę rozstań wśród gwiazd. Której pary najbardziej Wam szkoda? Szczegóły znajdziecie tutaj.

Książkiewicz otwiera… szkołę tańca!
Najnowsze plotki dotyczące Weroniki Książkiewicz głoszą, jakoby aktorka miała w planach otwarcie szkoły tańca. Nie wiemy czy Książkiewicz potrafi tańczyć, z parkietu Tańca z gwiazdami zeszła błyskawicznie na skutek problemów z kręgosłupem. Dlatego trochę wątpimy w
prawdziwość tej plotki. Ale kto wie? Po szczegóły odsyłamy TUTAJ.

Seksowne stroje kąpielowe od Victoria’s Secret
Prezentuje je piękna Candice Swanepoel. Zobaczcie koniecznie!

Dodatki na karnawał
Zanim zaczniecie wymyślać sylwestrowe stylizacje, zajrzyjcie na Zeberkę. Tam garść pomysłów na karnawałowe spinki i wsuwki oraz opaski na imprezę – prosty sposób na odmianę fryzury.

Anja Rubik cała w złotej farbie i…
Do niedawna niewiele osób w Polsce w ogóle kojarzyło Anję Rubik. Teraz, gdy modelka robi się u nas coraz bardziej popularna, fani wyszukują jej starsze, nieraz dość dziwaczne sesje. Jedną z nich znajdziecie pod tym linkiem.

Była Karolaka się roztyła!
Magdalena Lamparska jeszcze niedawno była bardzo szczupłą dziewczyną. Ostatnio aktorka trochę przybrała na wadze… Więcej przeczytacie tutaj.

Jak naprawdę nazywają się polskie gwiazdy?
Okazuje się, że nie wszystkie polskie gwiazdy nazywają się tak jak się przedstawiają. Ich nazwiska są zmienione, czasami diametralnie. News tutaj.