Aneta Zając (37 l.) i Mikołaj Krawczyk (38 l.) byli razem aż 7 lat. Doczekali się bliźniaków – Roberta i Michała. W 2012 roku para została się. Do tej pory walczą w sądzie o opiekę nad synami. Teraz zapadł wyrok.

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk pokazali córkę – wszyscy zadają TO pytanie

Wyrok w sprawie opieki nad dziećmi Anety Zając i Mikołaja Krawczyka

Jak podaje Party.pl, sąd częściowo ograniczył prawa rodzicielskie Mikołajowi Krawczykowi, dzięki czemu Aneta Zając może decydować samodzielnie o niektórych kwestiach związanych z synami. Magazyn poprosił prawniczkę reprezentującą aktora o komentarz.

Nieprawomocny wyrok (…) w sprawie ograniczenia praw rodzicielskich mojego klienta podyktowany jest wymaganiami proceduralnymi i dotyczy tylko niezbędnej sfery decyzyjności w niewielkim, aczkolwiek niezbędnym do funkcjonowania dzieci w codziennym życiu zakresie – napisała mec Anna Borkowska.

Aneta zając ma NOWEGO partnera? Spotykała się z nim inna ZNANA gwiazda

Dalej tłumaczy, co to dokładnie oznacza.

Taka decyzja sądu podyktowana jest przebywaniem dzieci na stałe przy matce i dużym konfliktem między rodzicami. Proces jednakże zapoczątkowany został przez mojego klienta, a jego głównym roszczeniem było zwiększenie zakresu opieki na synami – ustanowienie opieki naprzemiennej. Wyrok ten jest nieprawomocny, a ponieważ jest niesatysfakcjonujący, mimo że zakres opieki mojego klienta został nieznacznie zwiększony, po zapoznaniu się z jego uzasadnieniem będziemy wnosić apelację. (…) Mój mocodawca zwrócił się także o pomoc do innych instytucji, które mogą go wesprzeć w walce o równe prawa w opiece nad synami.

Byłych partnerów czeka jeszcze sprawa o ustalenie wysokości alimentów oraz kolejna instancja procesu związanego z opieką rodzicielską.

Aneta Zając i Sylwia Juszczak zrobiły TO RAZEM (Instagram)

Mikołaj i Aneta nie rozstali się w pokojowej atmosferze. Aktor miał zostawić ją dla Agnieszki Włodarczyk, która na planie „Pierwszej Miłości” zaczęła grać jego nową partnerkę. Ten związek również nie przetrwał. Obecnie Mikołaj jest już po ślubie, a jego żoną jest Sylwia Juszczak. Doczekali się dziecka. O życiu prywatnym Anety Zając wiemy niewiele.

ZOBACZ TAKŻE:

Aneta Zając schudła 10 kilogramów. Jak wygląda jej dieta?

Aneta Zając jak Monica Bellucci! Co za fotki! (Instagram)

Aneta Zając, Mikołaj Krawczyk

scena z: Aneta Zając, Mikołaj Krawczyk SK: ,fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Aneta Zając, Mikołaj Krawczyk

scena z: Aneta Zając, Mikołaj Krawczyk SK: , , fot. Baranowski/AKPA

Aneta Zając, Mikołaj Krawczyk

scena z: Aneta Zając, Mikołaj Krawczyk, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Aneta Zając fot. AKPA

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak fot. AKPA