Zapowiedź klipu do ostatniego singla Amy Winehouse [VIDEO]
Niedawno mogliście posłuchać kilkadziesiąt sekund piosenki Body & Soul nagranej w duecie z Tonym Bennettem, uznanej za ostatni utwór Amy Winehouse.
W sieci pojawiła się właśnie zapowiedź klipu do tego utworu.
Zarówno singiel jak i klip swoją premierę będzie miał już 14 września. W tym samym dniu oficjalnie swoją działalność rozpocznie fundacja imienia Amy Winehouse. Dochód ze sprzedaży singla w całości zasili konto fundacji.
Zobaczcie Amy taką jaką pamiętamy i kochamy najbardziej.
can’t wait 😉
ostatnia płyta amy to plyta nagrobkowa
Pięknie! Piękny utwór i piękne wykonanie!
gość, 08-09-11, 08:50 napisał(a):Jaka ona brzydka była. ciekawe jak ty wygladasz zakompleksiona pindo
hehehehhe nic do niej nie mam ale piosenek jej nigdy nie lubilam,poprostu nie slucham tego rodzaju muzyki:)i jak dla mnie to zajezdza wioska heheheh jak kurw*** lata 70te hehhehehhehehhehe beka w hu*****.
jak by nie miiala tyle kudlow na bani to by lepiej wygladala,ale nie jest ladna trzeba przyznac no ale ona spiewala a nie a do spiewania nie trzeba byc pieknym
gość, 08-09-11, 14:45 napisał(a):gość, 08-09-11, 14:45 napisał(a):nienawidzę brytyjskiego akcentu. jest taki “szytwny”znaczy ”sztywny” :)jest zajebisty i poprawny. chu ja sie znasz
Suuper!!!!!!!!!!!!!!!!!
teraz to “kochamy” a wtedy???
gość, 08-09-11, 14:45 napisał(a):nienawidzę brytyjskiego akcentu. jest taki “szytwny”znaczy ”sztywny” 🙂
porazka hhehehe nawet moja stara sasiadka by tego nie wysluchala hehhehehehehhco oni w niej widzieli kosmos hehheheh a jak smiesznie gada jak chlop hehehhehhehehehhe
nienawidzę brytyjskiego akcentu. jest taki “szytwny”
pięknie ty wyglądała
Jaka ona brzydka była.
Zaczyna się wielkie zbieranie kasy na śmierci artystki.
Piękna i mądra:) Kocham:)