Księżna Camilla i książę Karol od zawsze mieli się ku sobie. Niestety, rodzina uważała, że lepszą kandydatką dla następcy tronu będzie księżna Diana. Obecnie para jest w końcu razem i nie muszą się kryć z uczuciem. Okazuje się jednak, że pozostała pamiątka z romansu, gdy byli jeszcze bardzo młodzi. To syn, Simon Dorante-Day.

Książę Karol i księżna Camilla mają DZIECKO! Sekret wyszedł po latach

Simon Dorante-Day ma dowody, że jest synem księcia Karola i księżnej Camilli

Simon miał przyjść na świat w 1966 roku, gdy Karol miał 17 lat, a Camilla 18. Nieślubne dziecko w rodzinie królewskiej byłoby ogromnym skandalem, więc zdecydowali, że oddadzą go do adopcji.

Ktoś przeanalizował moją strukturę kostną twarzy i okazuje się, że przypomina tę królowej – powiedział Simon w rozmowie z tabloidem.

Twierdzi też, że Diana wiedziała o jego istnieniu i chciała ujawnić prawdę – niestety, nie zdążyła.

księżna Camilla książę Karol

Jego adopcyjna babcia, która w młodości pracowała na dworze królowej Elżbiety i księcia Filipa mówiła mu o tym wprost, że jest on dzieckiem z rodziny królewskiej.

Teraz znów udzielił wywiadu w radio dla stacji KIIS FM:

Było mi to sygnalizowane przez całe dzieciństwo. Moi dziadkowie regularnie zabierali mnie do królewskiego klubu marynarki wojennej w Portsmouth, gdzie spotykaliśmy podejrzaną parę.

To byli prawdopodobnie książę Karol i księżna Camilla.

SKANDAL w pałacu- pijana Camilla UDERZYŁA królową Elżbietę?

Książę Karol i księżna Camilla – historia miłości

Para spotykała się w młodości, jednak rodzina kazała Karolowi poślubić księżną Dianę, która idealnie pasowała do monarchii. Małżeństwo nie było udane, a książę Walii zdradzał swoją żonę właśnie z Camillą. W końcu Karol i Diana rozwiedli się. Camilla miała męża, Andrew’a Parker-Bowlesa, ale ich związek również nie przetrwał. Zakochanym udało się pobrać  9. kwietnia 2005 roku w Zamku Windsor. Był to ślub cywilny.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Kłótnia z Kate to NIC – posłuchajcie, co się dzieje między Meghan a Camillą

Księżna Diana upokorzyła Karola! Zauroczył ją inny mężczyzna

Księżna Camilla bała się, że umrze! Wyszedł na JAW sekret rodziny królewskiej

 

książę Karol księżna Camilla