Meghan Markle i książę Harry odkąd wyprowadzili się do Stanów Zjednoczonych, mają bardzo ograniczony kontakt z rodziną królewską. Jedna rzecz szczególnie nie podoba się księciu Karolowi. Chodzi o Archiego.

Księżna Meghan wydała MAJĄTEK na ciążową garderobę – za wszystko zapłacił książę Karol

Książę Karol tęskni za wnukiem

Książę Karol bardzo się ucieszył na wiadomość, że Meghan i Harry będą mieli drugie dziecko. Boi się jednak, że nie będzie mieć z nim kontaktu. Archiego widział ostatni raz w listopadzie 2019 roku. Spotyka się z nim jedynie podczas rozmów online.

Karol widzi Archiego na rozmowach na Zoomie (…) Na starość staje się miękki i bardzo się wzrusza, gdy widzi na ekranie kępkę rudych włosów. Widok Archiego przenosi przypomina mu czasy, gdy jego synowie byli mali – donosi „Woman’s Day”.

Meghan Markle i książę Harry nie będą mieli więcej dzieci. Zaskakujący powód

Księżna Meghan NIE będzie miała praw rodzicielskich do swojego dziecka – wiąże się z tym ciekawa historia

Ta sytuacja tak źle na niego wpływa, że podobno przeszło mu przez myśl bardzo radykalne rozwiązanie. W rodzinie królewskiej panuje prawo, że to królowa ma pełną opiekę prawną nad wnukami. Kiedy Karol zostanie królem, to on ją uzyska. Chociaż obecnie traktowane jest ono tylko jako formalność, pomyślał, że może się na nie powołać, aby zbliżyć się do Archiego. Nie chce walczyć o wnuka, ale wie, że wtedy Meghan i Harry mogą ułatwić mu spotkania z nim.

Meghan Markle i Harry z synem

Meghan Markle i Harry z synem/fot. FORUM

Książę Karol ma koronawirusa

Książę Karol fot. Forum