Zbyszek z programu Rolnik szuka żony zyskał bardzo dużą sympatię widzów. Poczciwy mężczyzna bez dłoni niestety nie miał szczęścia do kandydatek. Widać było, że zależy im bardziej na jego hektarach. Jedna z nich, Ewa, po odrzuceniu pokazała prawdziwą twarz… Z Iwoną pożegnali się w ostatnim odcinku, bo oboje czuli, że to nie to.

Wkurzona Ewa w Rolnik szuka żony: Jestem ku**a zaj**ista!

Zbyszek powiedział jednak, że program pozwolił mu się otworzyć i wciąż ma nadzieję na znalezienie miłości.

Internauci zgodnie uważają, że powinien dostać jeszcze jedną szansę, przejrzeć listy i móc zaprosić nową kandydatkę. Wielu z nich wierzy też, że szybko uda mu się teraz znaleźć kogoś poza kamerami.

Życzę Ci Zbyszku, bo przeżyłeś już tyle w życiu ze teraz zasługujesz na wszystko co najlepsze na świecie i mam nadzieje ze mimo to teraz po programie odezwie się nie jedna dużo lepsza kobieta od tych wrednych kandydatek i że wszystko się dobrze ułoży ze szczęśliwym zakończeniem i że już w odcinku świątecznym mam nadzieje że zobaczę Cie szczęśliwego z wiadomością że ktoś się pojawił i coś się z tego zaczyna.

ZBYSZEK pokazałeś że jesteś najlepszy w tej edycji, a może i wszystkich edycjach!!! Wierzę ze poprzez ten program znajdzie Cię porządna dziewczyna… Powodzenia

Jak to się dzieje, że Piotr sobie może zaprosić Kasię, Karol Jagodę a dla Zbyszka kamery zgasły?

A nie może zaprosić jeszcze jakieś kandydatki? Dlaczego Karol ma taką szansę?

Uczestnicy Rolnik szuka żony WYBRALI! Co działo się w 9. odcinku?

Myślicie, że mimo wszystko program pomoże znaleźć Zbyszkowi prawdziwą miłość?