Zendaya Coleman (27 l.) pojawiła się na pokazie Schiaparelli wiosna/lato 2024 na paryskim Placu Vendôme. Aktorka i ulubienica publiczności zadebiutowała w nowej, przyciągającej wzrok fryzurze.

W takiej fryzurze Evy Longorii jeszcze nie widzieliście

Zendaya, podobnie jak Kirsten Stewart czy Zoe Kravitz postawiła na „krótką grzywkę” w stylu lat 90. Jednak biorąc pod uwagę, że aktorka pochodzi z mieszanego związku, jej nowa fryzura może być jedynie peruką na potrzeby tej teatralnej stylizacji.

Oprócz tego gwiazda postawiła na całkowicie czarny zestaw z marszczoną spódnicą z długim, wiązanym na supeł trenem. Całość uzupełniono parą czarnych czółenek Christiana Louboutina.

Zendaya nie była jedyną znaną twarzą obecną na pokazie, a wśród osób, które wyraziły swoje wsparcie dla domu mody, znalazł się także jej partner z Euphorii, Hunter Schafer oraz piosenkarka i aktorka Jennifer Lopez.
Schiaparelli to ostatnio jedna z najpopularniejszych marek gwiazd Dune: Part Two. Zdecydowała się także na awangardową kreację od projektantów podczas zeszłomiesięcznego Comic Con Experience w São Paulo w Brazylii. Kreacja pierwotnie zadebiutowała podczas pokazu odzieży gotowej Schiaparelli na wiosnę 2024 r.

Monochromatyczny zestaw Zendayi składał się z klasycznej koszuli w smokingu, białych szpilek i długiej spódnicy z trójwymiarowym homarem, inspirowanym Dune.

Po wydarzeniu stylista aktorki Law Roach na Instagramie ujawnił, że strój został zainspirowany robakami piaskowymi – obcym stworzeniem z filmów Diuna.

Zendaya w nowej fryzurze na Paris Fashion Week

Stylista aktorki, Law Roach, na Instagramie ujawnił, że inspiracją dla tego efektownego looku były robaki pustynne, kosmiczne stworzenia z filmów „Diuna”. Aktorka promuje najnowszą część kultowego filmu, który do kin trafi w marcu.

Co za zmiana! Beyonce zadebiutowała w platynowym blondzie

Jednak wracając do fryzury aktorki, okazuje się, że „krótka grzywka”, zwana po angielsku „baby bangs” to jeden z najgorętszych hitów roku 2024. Skusicie się?

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: