Zendaya (26 l.) właśnie zaprezentowała swoją nową fryzurę – loba. Jej nowy look podobny do kultowej fryzury, jaką miała Jennifer Aniston podczas jednego z sezonu „Przyjaciół”. Fani zauważyli, że nawet stylizacja Zendai nawiązuje do końca lat 90. Czasu, w którym wystartował kultowy serial.

Zendaya ubrała się na randkę w olbrzymią koszulę

To nie pierwszy raz, kiedy Zendaya Coleman zdecydowała się na krótsze włosy. W grudniu zeszłego roku, gwiazda serialu „Euforia” i zdobywczyni nagrody Emmy zwróciła na siebie uwagę swoim karmelowym bobem na imprezie w Los Angeles. W tym czasie żartobliwie odniosła się do swojej fryzury, porównując ją do Wendy Pleakley z filmu Disneya „Lilo i Stich” (2002 r.).

Zendaya i jej nowy lob

Zendaya to nie pierwsza gwiazda, która zdecydowała się w ostatnim czasie na ostre cięcie – Kim Kardashian czy Keke Palmer to niektóre z nich. . Te „wielkie” zmiany w długościach dyktowane są nie tyle modą, co potrzebą. Włosy gwiazda, ale i tak jak każdej kobiety narażone są na wiele czynników, które je niszczą.

Zendaya i Tom Holland w Polsce. Co tu robili?

Zdaniem eksperta ds. urody, stosowanie odpowiednich produktów pozwoli utrzymać włosy w doskonałej kondycji. Jednak wielu powtarza, że najważniejsza jest suplementacja od środka. Suplementujecie się?

Zendaya

Zendaya fot. The Mega Agency / Forum

Zendaya zaczynała karierę jako dziecięca aktorka

Zendaya, 2011, fot. Forum/Interfoto

Zendaya znana z dobrego wyczucia stylu i modnych stylizacji

25th Critics Choice Awards, 2020, fot.Forum/Reuters