Beyoncé (42 l.) pojawiła się na premierze swojego filmu z trasy koncertowej: „Renaissance: A Film by Beyoncé” w całkowicie nowej odsłonie. Gwiazda zaprezentowała platynowy blond. Beyoncé, której zarzucają „coraz bielszy wygląd”, teraz z jasną karnacją i włosami nie wyglada już niemal jak czarnoskóra kobieta.

Beyonce z coraz jaśniejszą karnacją. Wyglądaj jak Taylor Swift

Piosenkarka i producentka w Samuel Goldwyn Theatre w Los Angeles wystąpiła w obcisłej, metalicznej sukni od Versace. Wyglądała nieziemsko.

Donatella Versace udostępniła zdjęcie gwiazdy z czerwonego dywanu, pisząc, „@beyonce, jesteś wizją Versace. Jesteś wyjątkowa. Jedna z jedynych, numer jeden, jedyna!!! Nie mogę się doczekać filmu z trasy koncertowej Renaissance”

Beyoncé w platynowym blondzie

Jak podaje magazyn Variety, małżonka Jaya-Z trzymała szczegóły premiery w tajemnicy, informując jedynie gości o godzinie przybycia i dress code, „Zacznij od nowa, zacznij od nowa, stwórz nowe. Na tym właśnie polega renesans.”

Erykah Badu atakuje Beyonce: Ukradła jej styl?

Na premierze „Renaissance: A Film by Beyoncé” pojawiły się m.in.: Kelly Rowland, Lori Harvey, Halle Bailey, Lizzo, Ava DuVernay, Tyler Perry i Gabrielle Union. Zaś Taylor Swift, którą Beyonce wspierała podczas premiery jej filmu koncertowego nie pojawiła się na imprezie.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: