Zendaya (27 l.) postawiła na wyjątkową stylizację, której nikt się nie spodziewał. Aktorka podczas londyńskiej premiery „Dune: Part Two”. Aktorka właśnie zapisała się w historii czerwonego dywanu jedną z najbardziej zapadającą w pamięć stylizacją w historii.

Zendaya w bardzo odważnej kreacji Louis Vuitton

Zendaya pozowała u boku Timothee Chalamet w looku ze słynnej kolekcji haute couture Thierry’ego Muglera na jesień i zimę 1995 roku.

Modowe show Muglera sprzed prawie 30 lat przeszło do historii dzięki obsadzie modelek, w której znalazły się Carmen Dell’Orifice i Naomi Campbell, które spacerowały po wybiegu obok drag queens i gwiazd filmów dla dorosłych.

Zendaya, Thierry Mugler

Zendaya w kultowym looku Muglera

Oprócz kultowego kostiumu robota, który właśnie zaprezentowała Zendaya, kolekcja francuskiego projektanta mody, który zmarł w styczniu 2022 roku, obejmowała charakterystyczny gorset motocyklowy, który Lady Gaga miała na sobie w teledysku „Paparazzi” oraz złoty kostium robota, który Beyoncé miała na sobie w klipie do piosenki „Sweet Dreams”.

Zendaya zaprezentowała nową fryzurę. To będzie hit?

Od krojów przypominających modne robaki piaskowe Louis Vuitton przez wirującą, miękką kreację Azzedine’a Alaïi, po chromowany look Muglera. Ne możemy się doczekać co jeszcze zaprezentuje na sobie Zendaya promując swój najnowszy film.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

Thierry Mugler, Zendaya