Wydaje się, że Andrzej Bizoń miał przed sobą cały świat, niestety w 2010 roku zdiagnozowano u niego ciężką chorobę, jaką jest zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa. Mężczyzna przegrał tę nierówną walkę i zmarł 18 maja, w dzień setnych urodzin papieża Jana Pawła II, który był dla Bizonia ogromnym autorytetem i wzorem do naśladowania.

Były Mister Polski i aktor serialowy jest SPARALIŻOWANY. Nie ma pieniędzy na życie i leczenie

Nie żyje Mister Polski 2000 – Andrzej Bizoń

Andrzej Bizoń na początku lat 2000 nie schodził ze świecznika. Wygrana tytułu Mistera Polski i angaż w serialach takich jak: „Na Wspólnej”, „Pogoda na jutro”, czy „Dublerzy” zapewniły mu rozgłos. Życie jest jednak przewrotne i Andrzej zachorował na zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa. Mężczyzna przegrał tę nierówną walkę i odszedł z tego świata dzisiaj, 18 maja. O jego śmierci poinformował przyjaciel Andrzeja, Mariusz Połeć.

Jak wynika z informacji, bezpośrednią przyczyną śmierci było uduszenie, spowodowane ZZSK.

Andrzej Bizon nie żyje. W ostatnich dniach do końca zachowywał pokój w sercu i radość płynącą z żywej relacji z Jezusem Chrystusem – Bogiem prawdziwym. Pomimo wielkiego cierpienia, zwłaszcza w ostatnich godzinach (bezpośrednią przyczyną śmierci było uduszenie, spowodowane chorobą ZZSK), do samego końca zachował wielką wiarę i miłość do Boga, jak i do wszystkich ludzi go otaczających – czytamy na profilu Mariusza.

Choroby gwiazd

Andrzej Bizoń nie żyje

Nie żyje Andrzej Bizoń, Mister Polski w latach 2000. Fot.AKPA

Kim był Andrzej Bizoń?

Kilka miesięcy temu media poinformowały o zbiórce pieniędzy na leczenie Andrzeja. Mężczyzna przez 7 lat pracował w zawodzie aktora/modela a jego pracodawcy nie mieli obowiązku odprowadzania składek ZUS, dlatego nie przysługiwała mu renta. Andrzej nie miał pieniędzy na życie i leczenie.

Od 10 lat chorował na ZZSK (zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa). Choroba w bardzo szybkim tempie doprowadziła do całkowitego paraliżu ciała. Andrzej przebywał w swoim domu w Witkowicach od 7 lat. 13 maja poinformowano na portalu zrzutka.pl, że Bizoń całkowicie stracił wzrok.

Od dziś, dnia śmierci Andrzeja, pozostało 13 dni do zesłania Ducha Świętego, Andrzej gdy 13.05.2020 stracił wzrok powiedział: Mario, czekamy na zesłanie Ducha Św, i przechodzimy do działania. – napisał Mariusz Połeć na swoim Facebook’u.

Andrzej Bizoń pracował jako model, robił karierę za granicą m.in. w Mediolanie. Wystąpił w reality-show Polsatu „Dwa światy”. Próbował swoich sił jako aktor w serialach „Na Wspólnej”, „Pogoda na jutro”, „Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście” i „Dublerzy”.

Składamy najszczersze kondolencje.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Mister Polski 2018, Tomasz Zarzycki opowiedział o swojej dziewczynie. Spotyka się z modelką

Nie żyje Irrfan Khan. Aktor znany z filmu „Slumdog. Milioner z ulicy” miał 53 lata

Tomasz Zarzycki, Mister Polski 2018 będzie reprezentował Polskę na konkursie Mister Supranational 2019

Andrzej Bizoń na początku medialnej kariery

Karolina Zaleska, Andrzej Bizo, fot.AKPA.

Andrzej Bizoń na gdy pracował jak model.

Andrzej Bizoń na gdy pracował jak model, fot.AKPA.

Andrzej Bizoń nie żyje - Mister Polski w roku 2000. przegrał walkę z chorobą.

Andrzej Bizoń, gdy był zdrowy i pracował jako model, fot.AKPA.