Tomasz Zarzycki (26 l.) został reprezentantem naszego kraju, na prestiżowym konkursie Mister Supranational 2019. Razem z nim, o tytuł najprzystojniejszego mężczyzny świata powalczy prawie 40 kandydatów, z wszystkich kontynentów. Czwarty finał międzynarodowego konkursu dla mężczyzn odbędzie się w najbliższą sobotę. Z takim kandydatem jest szansa na wygraną?

Tomasz Zarzycki będzie reprezentował Polskę w konkursie Mister International!

Tomasz Zarzycki na Mister Supranational 2019

Tomasz Zarzycki obecnie realizuje się w pracy jako model. Mężczyzna sporo podróżuje po świecie i wygląda na to, że czeka go kolejna przygoda. Zarzycki będzie reprezentował Polskę na konkursie Mister Supranational 2019. Finał odbędzie się w Katowicach w sobotę – 7 grudnia o godzinie 16:15. Transmisję na żywo będzie można oglądać na Polsacie. Na całym świecie ponad 100 stacji telewizyjnych będzie transmitowało finał.

W rolach prowadzących galę zobaczymy dwie kobiety. Davina Reeves – aktorka i Miss Nowego Jorku 2010 oraz Sandra Kubicka – polska modelka mieszkająca i pracująca w Stanach Zjednoczonych. Galę finałową Mister Supranational 2019 uświetnią swoim występem Barbara Kurdej – Szatan oraz Cleo.

Najprzystojniejsi mężczyźni z całego świata zawalczą nie tylko o tytuł, ale także o nagrody wartości 30 tysięcy dolarów.

Kim jest Tomasz Zarzycki – Mister Polski 2018?

Tomasz ma 26 lat i pochodzi z Łodzi. Studiował logistykę, ale zrobił sobie przerwę od nauki ze względu na zobowiązania zawodowe. Jego znak zodiaku to byk. Zarzycki uwielbia podróże, motoryzację i sporty ekstremalne. Jego ulubioną potrawą są placki po zbójnicku, które najlepiej smakują mu w towarzystwie przyjaciół. Relaksuje się przy muzyce i dobrej książce. Tomasz ma już pierwsze sukcesy na koncie. Podczas zgrupowania ogłoszono tytuły komplementarne i mężczyzna został Misterem Foto Supranational

Udział w konkursie jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Będę miał przyjemność reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej, w najbardziej prestiżowym na świecie konkursie dla mężczyzn, jakim jest Mister Supranational. To będzie dla mnie również świetna okazja na poznanie innych kandydatów z całego świata oraz ich kultur. Jako gospodarz pokażę uczestnikom, jaki piękny jest nasz kraj – powiedział Tomasz

Tomasz Zarzycki – Reprezentant Polski w konkursie Mister Supranational 2019

Jak myślicie, ma szansę na wygraną?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Tomasz Zarzycki: co sądzi o gejach i lesbijkach, jaki jest jego ideał kobiety?

Nowym Misterem Polski 2018 został niebieskooki Tomasz Zarzycki, 26 l., model

Jakub Kucner skończył 31 lat. Co Mister Polski mówi o swoich urodzinach? (WIDEO)

Tomasz Zarzycki

scena z: Tomasz Zarzycki, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Tomasz Zarzycki

Fot. Wojciech Buczyński

Tomasz Zarzycki

Fot. Wojciech Buczyński