Piotr Gessler, restaurator i były mąż Magdy Gessler, nie żyje. O jego śmierci poinformowała córka, Lara Gessler, w mediach społecznościowych. Teraz podano przyczynę śmierci i informacje na temat pogrzebu.

Nie żyje Piotr Gessler, tata Lary i były mąż Magdy Gessler

Przyczyna śmierci Piotra Gesslera

Piotr Gessler miał 63 lata. Lara pożegnała tatę we wzruszającym wpisie.

Dziś w nocy odszedł mój pierwszy, najlepszy przyjaciel. Moja najwyższa instancja we wszystkich dylematach. Mój spokój, miłość, dom. Kocham Cię tak bardzo mocno. Do zobaczenia Tato❤️

Na profilu na Facebooku Piotra podano informacje na temat pogrzebu.

Znajomi i przyjaciele brutalnie dochodzi do nas, że Piotra nie ma już wśród nas. Dzisiaj odbyła się kremacja, a w piątek 3 września o godzinie 13:00 odbędzie się pogrzeb na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. Wejście od kościoła św. Wincentego (drewnianego). Spotykamy się obok kościoła po czym nastąpi odprowadzenie urny do rodzinnego grobu.

Ujawniono również przyczynę jego śmierci. Zmarł w wyniku powikłań po operacji.

Przyczyną śmierci były powikłania pooperacyjne. Odszedł po paru tygodniach przebywania w szpitalu oraz starań zespołu lekarzy i pielęgniarek.

Kim był Piotr Gessler?

Magda Gessler wyszła za mąż za Piotra po śmierci pierwszego męża, Volkharta Müllera. Zakochała się wtedy w synu restauratora, Zbigniewa Gesslera. To Piotr sprawił, że pokochała kulinaria. Rozwiódł się ze swoją żoną Martą, aby być z Magdą. Po rozwodzie zostawił jej restaurację U Fukiera.

 

scena z: Klara Gessler, Magdalena Gessler, Piotr Gessler SK: , , , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Piotr Gessler, Magda Gessler
SK: Polska 1999, w³aœcicielka restauracji
fot. ¯yburtowicz/AKPA

scena z: Piotr Gessler, Lara Gessler, SK:, , fot. Gałązka/AKPA