Zobacz legendarne kostiumy filmowe (FOTO)
Sketch to Screen: The Art of Hollywood Costume Design, czyli Od szkicu do ekranu: sztuka projektowania hollywoodzkich kostiumów, to niezwykła wystawa obejmująca 85 autentycznych strojów i akcesoriów z legendarnych filmów Fabryki Snów.
Nosiły je Greta Garbo, Marlena Dietrich, Audrey Hepburn, Bette Davis, Kate Winslet czy Meryl Streel i Renee Zellweger.
Stroje jak widać pochodzą z filmów starych, sprzed kilkudziesięciu lat, jak i tych współczesnych.
Zobaczcie wszystkie zdjęcia tutaj – naprawdę warto!
Maria Antonina
Titanic – suknia z filmu, poniżej Kate Winslet w prezentowanej kreacji i szkic sukni
Pierwsza po lewej: Legalna blondynka
Suknie Scarlett O’Hary z filmu Przeminęło z wiatrem
Po lewej: mała czarna z filmu Prawdziwe kłamstwa
Po prawej: legendarny biały komplet, który Sharon Stone miała na sobie podczas słynnej sceny zakładania nogi na nogę w filmie Nagi instynkt
Fajne, szkoda że jak chcę obejrzeć wszystkie to jakoś się pokazuje, że strona jest prywatna i nie mogę na nią wejść…bezsens…jak już coś takiego robicie to fajnie byłoby móc zobaczyć pozostałe zdjęcia
osobiście uwielbiam titanica, przemineło z wiatrem itd. ale nie mogę przestać patrzeć się na suknie Marii Antoniny bo jest zjawiskowo piękna i idealna w każdym calu:)
tzreba przyznać że kreacje świetne 😀
ochydne są te ciuchy !! bleeeee
A suknia Marii Antoniny jest zjawiskowa.
Super artykuł! Legalna blondynka. Uwielbiam ten film 🙂
Fajnie że pamiętają jeszcze o Titanicu ;Duwielbiam ten film i te suknie z Titanica są najładniejsze ; )
o, to jest:) ale z Titanica najlepsze 🙂
Akurat wczoraj oglądałam Przeminęło z wiatrem :)Sukienka z “zasłony” cudowna 🙂
Super te sukienki,podobają mi się te z Titanica.
Najlepsza z titanica żadna nie przebije
bardzo ładne suknie
piękne suknie
cudne .bardzo mi sie podobaja
fajny artykuł
Świetne suknie 😀
Najfajniejsze są te sukienki z Titanica ; )
więcej takich tekstów!
No to dołączę się do grona pochwalających, dobry artykuł, oby qięcej takich!
świetny artykuł. chciałam tylko zauważyć, że zamieściliście zły szkic sukni Rose z Titanica – szkic odnosi się do sukni, którą Rose miała na sobie, podczas bankietu, po którym chciała popełnić samobójstwo i poznała Jack’a ;))
oo zarąbiaszcze;D
genialny artykuł !!! 🙂
fajny artykuł 😉
fajny pomysł
świetny nius oby takich więcej:)