W lutym 2020 roku brytyjska piosenkarka Duffy (39 l.) udostępniła na Instagramie post, w którym szczegółowo opisała, dlaczego zrobiła przerwę od muzyki. Ujawniła, że wcześniej została odurzona narkotykami, zgwałcona, porwana i wywieziona jako zakładniczka za granicę, „Wielu z Was zastanawia się, co się ze mną stało, gdzie zniknęłam i dlaczego” – napisała zdobywczyni nagrody Grammy.

Co Marcin Kwaśny robi u boku Duffy?

Prawda jest taka, i proszę, zaufajcie mi, nic mi już nie jest i jestem bezpieczna, zostałam zgwałcona, odurzona narkotykami i przetrzymywana w niewoli przez kilka dni.

Piosenkarka wyjaśniła, że będąc w restauracji została odurzona narkotykami, a następnie porwana i wywieziona za granicę. Duffy ujawniła, że rozważała ucieczkę, ale obawiała się o swoje życie, „Nie wiem, skąd miałam siłę przetrwać te dni”.

Duffy powraca

Autorka wielkiego hitu „Mercy” udostępniła nowy post na Instagramie, 4 lata po tym, jak publicznie ujawniła, że stała się ofiarą gwałtu i porwania. Piosenkarka opublikowała inspirujący film, w którym dzieli się przesłaniem na temat dążenia do szczęścia.

Duffy przekazuje drastyczne informacje o porwaniu

Zrozumiesz, że szczęście nigdy nie zależało od pracy, stopnia naukowego czy bycia w związku […] Szczęście nigdy nie polegało na podążaniu śladami wszystkich tych, którzy byli przed tobą. Nigdy nie chodziło o to, żeby być jak inni. Pewnego dnia to zobaczysz. To szczęście zawsze polegało na odkryciu, nadziei, słuchaniu swojego serca i podążaniu za nim, gdziekolwiek zechce, słychać w klipie.

Nie jest wiadome, czy Duffy powróci na scenę, ale jej najnowszy post wzbudził wśród jej fanów nadzieję.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: