Jennifer Lopez i Ben Affleck zeszli się po 18-tu latach. Zakochania, rozstania i powroty… brzmi jak jeden z filmów romantycznych, w których swego czasu grywała J.Lo. Jakiś czas temu zastanawialiśmy się czy relacje pary faktycznie są prawdziwe, ponieważ nie szło doświadczyć ich wspólnych zdjęć na Instagramie.

Jennifer Lopez i Ben Affleck NIE obserwują się na Instagramie. Co się stało?

Sami zakochani bardzo długo nie chcieli potwierdzić statusu swojej relacji, aż do momentu, gdy pojawili się razem na czerwonym dywanie podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji.

J.lo i Ben Affleck

J.lo i Ben Affleck na Festiwalu Filmowym w Wenecji

Od momentu „premiery” ich związku, zaczęły nawet krążyć plotki, jakoby Affleck miał się oświadczyć Lopez w lipcu oraz, że para planuje ślub w jednej z zamkowych rezydencji we Włoszech. Są już nawet pogłoski, że Matt Damon, wieloletni przyjaciel Bena miałby zostać jego drużbą.

Jennifer i Ben zdają się dodatkowo podkręcać atmosferę nie kryjąc się przed paparazzi i czule okazując sobie miłość. Jakiś czas temu para została przyłapana na bardzo romantycznych uściskach i pocałunkach w Nowym Jorku. Chciałoby się powiedzieć, że jest to miłość jak z wielkiego ekranu i każdy mógłby im zazdrościć zaangażowania jednak… no właśnie. Zbyt piękne żeby było prawdziwe? Fani zaczęli mieć poważne wątpliwości.

Po ostatnio opublikowanym na TikToku filmiku pojawiły się zgrzyty co do autentyczności przedstawianej przez zakochanych relacji.

@benniffer

Jennifer Lopez and Ben Affleck in New York ✨##jlo ##bennifer ##fyp ##foryou

♬ Wildest Dreams - bry

Pojawiły się komentarze, że całość wygląda na pozowaną lub, że to jakiś rodzaj reklamy.

Dlaczego tak stoją na ulicy? To wygląda niedorzecznie „zatrzymajmy się na środku ulicy poprzytulać” – pisze jedna z internautek.

Ktoś inny zwrócił uwagę na mowę ciała Bena „on tak naprawdę jej nie lubi”.

Fakt faktem, można odnieść wrażenie, że bardziej promieniującą i szczęśliwą stroną w tym związku jest J.Lo. Czy w takim razie związek tych dwojga jest kłamstwem? Czy może jedna ze stron jest bardziej zakochana od drugiej?