Magazyny co chwilę robią jakieś rankingi. Tym razem In Touch raczy czytelników listą najbardziej szokujących sekretów Hollywood. O jednych było głośno, inne z nieznanych powodów są przemilczane.

Zobaczcie, co pewne gwiazdy chciałyby ukryć:

10. Reese Witherspoon – brat Reese był aresztowany za napaść seksualną.

5 października 2002 roku starszy brat aktorki, John, został aresztowany po tym, jak wtargnął do domu śpiącej kobiety, którą usiłował rozebrać i pocałować. W trakcie zajścia był pijany. Po postawieniu mu zarzutów przyznał się do winy. Wyrok sądu: dwa lata więzienia w zawieszeniu. Siostra pomogła mu odzyskać dobre imię robiąc z niego swojego asystenta.

9. Gavin Rossdale – Gavin ma dziecko, o którym dowiedział się kilka lat temu.

W 2004 roku Gwen Stefani i Gavin Rossdale byli szczęśliwym małżeństwem. Planowali dziecko, ale niebawem otrzymali zaskakującą wiadomość: muzyk ma nastoletnią córkę, owoc związku z poprzednią dziewczyną, Pearl Lowe. Testy DNA potwierdziły jego ojcostwo. Gwen była załamana, ale wkrótce ogłosiła, że spodziewa się dziecka. W późniejszym czasie powiedziała w jednym z wywiadów, że każdy związek przechodzi jakiś kryzys.

8. Michelle Williams – ojcu Michelle postawiono zarzuty nie płacenia podatków

Michelle nie utrzymuje kontaktów z ojcem od kiedy skończyła 15 lat, ale wiadomość, że jej 64-letni ojciec winny jest państwu 1,5 miliona dolarów wytrąciła ją z równowagi na całe miesiące.

– To dziwna myśl, że twój ojciec jest zamknięty, ale można się do niej przyzwyczaić – mówi Williams.

7. Woody Harrelson – ojciec filmowego Larry’ego Flynta jest skazany za zabójstwo na zlecenie.

Woody miał zaledwie 7 lat, gdy jego ojciec, Charles, zabił biznesmena z Teksasu, za co trafił na kilka lat do więzienia. Po wyjściu pozbawił życia sędziego.

– Nie sądzę, aby w ogóle był dla mnie ojcem – mówi aktor. – Nie uczestniczył w moim wychowaniu.

I chociaż ma do rodzica uraz, wierzy, że w drugie morderstwo został wrobiony.

– Święty nie jest, ale nie sądzę, aby zabił po raz drugi.

Chales zmarł w marcu podczas odsiadywania podwójnego dożywocia.

6. Sara Evans – mąż piosenkarki country ma perwersyjne upodobania seksualne.

W zeszłym roku rozpadło się ich małżeństwo. Powodem było odkrycie Sary skłonności męża, który zdradzał ją uwikłany w trójkąty i notorycznie poszukiwał nowych znajomości seksualnych.

5. Tobey Maguire – jego ojciec napadł na bank.

Dzieciństwo młodego aktora idealne nie było. Gdy Tobey miał zaledwie 3 lata, jego rodzice rozeszli się, a on sam zmuszony był zamieszkać z innymi członkami rodziny. Gdy Maguire miał 18 lat, jego ojciec napadł na bank, za co został skazany na dwa lata więzienia.

– To sprawiło, że zawsze chciałem zarabiać na siebie i mieć jakieś poczucie bezpieczeństwa – mówi Tobey.

4. Orlando Bloom – długo nie wiedział, kto jest jego biologicznym ojcem.

Orlando długi czas był przekonany, że działacz na rzecz praw człowieka, Harry Bloom, jest jego prawdziwym ojcem. Harry zmarł, gdy przyszły aktor miał zaledwie 4 lata. Od tego momentu opiekował się nim przyjaciel rodziny, Colin Stone. Kiedy był nastolatkiem, jego matka, Sonia powiedziała mu, że biologicznym ojcem jest jego jest właśnie Colin.

3. Halle Berry – jej ojciec maltretował jej matkę i siostrę.

Rodzice aktorki rozeszli się, gdy ta była jeszcze mała, ale gdy miała 10 lat, matka stwierdziła, że Halle i jej siostra potrzebują ojca. Dlatego postanowiła znowu zamieszkać z byłym mężem. Halle twierdzi, że był to \”najgorszy okres w jej życiu\”.

2. Charlize Theron – jej matka zabiła jej ojca.

Ojciec Charlize był alkoholikiem. Kiedy w czerwcu 1991 roku wrócił do domu po długiej nocy picia, był w wyjątkowo bojowym nastroju. Wyjął wówczas strzelbę i wypalił w kierunku jej pokoju. Matka niewiele myśląc chwyciła za broń i zastrzeliła go. Sąd uznał to za obronę konieczną.

– Gdyby moja córka była w takiej sytuacji, zrobiłabym to samo – przyznaje aktorka.

1. Nicole Richie – jej biologiczny ojciec grał w zespole Lionela Richie.

Nicole zawsze myślała, że piosenkarz i jego żona, Brenda Richie, byli jej rodzicami. Tymczasem jej biologiczni rodzice grali w zespole Lionela. Oddali dziewczynkę piosenkarzowi, gdy Nicole miała 3 lata. Lionel oficjalnie zaadoptował dziewczynkę, gdy miała 9 lat.

– Kiedy pojawiła się Nicole, przepadłem – przyznaje z rozczuleniem artysta.