Sara James w nocy z wtorku na środę czasu polskiego zaśpiewała w półfinale tegorocznej edycji programu „America’s Got Talent”. Przypominamy, że 14-laka wygrała polskie „The Voice Kids”, a kilka miesięcy temu zdecydowała się zgłosić do amerykańskiego talent show.

OMG! Sara James w amerykańskim „Mam Talent!”. Simon Cowell wcisnął ZŁOTY PRZYCISK (WIDEO)

Sara James w półfinale „America’s Got Talent”

Sara James oczarowała jurorów „America’s Got Talent” piosenką „Lovely” z repertuaru Billie Eilish i Khalida, a Simon Cowell wcisnął „złoty przycisk”.

Teraz w telewizji wyemitowano półfinałowy odcinek amerykańskiego „Mam talent!” z udziałem Sary James – zaprezentowała się z utworem „Rocket Man” Eltona Johna. Polka znów zachwyciła wszystkich obecnych, dostając owacje na stojąco.

Wzruszyłem się, bo wiem, jak dużo ten występ dla ciebie znaczy. Tak jak powiedziałem wcześniej, masz tylko 14 lat i czułaś ogromną presję, aby sprostać zadaniu. Wybór piosenki był genialny. Sprawiłaś, że ten utwór brzmiał, jakby był twój – powiedział Simon Cowell.

Sara Egwu James „Polska Whitney Houston” – kim jest zwyciężczyni „The Voice Kids”?

Nie ma wątpliwości, to był zwycięski występ, twój talent, twój głos, twój wygląd, to wszystko jest wspaniałe – powiedział juror, aktor Howie Mandel.

 

Sara James, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Sara James Fot. Gałązka/AKPA