Syn Kevina Costnera (69 l.), Hayes Costner (15 l.), debiutuje na wielkim ekranie. Nastolatek pojawił się w pierwszym zwiastunie filmu swojego ojca „Western Horizon: An American Saga”, który dzisiaj pojawił się w sieci. A już niedługo będzie można ocenić jego umiejętności aktorskie, które ewidentnie płyną w jego żyłach. Nie wiadomo jednak czy Hayes Costner planuje związać swoją przyszłość z Hollywood.

Kevin Costner wygrywa internet, gdy jego eks romansuje z sąsiadem

Hayes Costner występuje w pełnej napięcia scenie, w której pomaga kobiecie (w tej roli Sienna Miller) i młodej dziewczynie, prawdopodobnie jego matce i siostrze, przedostać się do schronu przez otwór w podłodze, gdy ich dom zostaje zaatakowany. W sieci pojawiły się komentarze, że nastolatek jest bardzo przystojny!

Hayes Costner

Syn Kevina Costnera debiutuje w filmie

Kevin Costner, który ma także syna Caydena (16 l.) i córkę Grace (13 l.) z byłą żoną Christine Baumgartner (Costner jest także tatą córek Annie i Lily oraz synów Joe i Liama z poprzednich związków), zażartował w wywiadzie dla magazynu People, że obsadzenie syna w jego filmie dała mu także pretekst do spędzenia większej ilości czasu z Hayesem.

Kevin Costner romansuje ze znaną piosenkarką

Najnowszy film zdobywcy Oscar opowiada o życiu na Dzikim Zachodzie oraz sposób, w jaki został on zdobyty. Film będzie miał 2 części.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: