Tego jeszcze nie było! Kevin Costner (69 l.) spacerował po czerwonym dywanie z piątką z siedmiorga swoich dzieci, promując swój najnowszy film – „Horizon: An American Saga”. Ten otrzymał 11-minutową owację na stojąco, a wzruszony aktor dziękował za tak ciepłe przyjęcie jego nowego dzieła.

Syn Kevina Costnera debiutuje w jego filmie. Zobaczcie Hayesa Costnera

Gwiazdor świętuje swoje sukcesy na 77. festiwalu w Cannes ze swoimi dziećmi. Aktor pojawił się w smokingu z eleganckimi dziećmi na premierze „Hirozon”, a także w bardziej casualowych strojach, gdy odbierał medal – Order Sztuki i Literatury od Ministra Kultury.

Gwiazdor po raz pierwszy pojawił się na czerwonym dywanie w takim składzie. Towarzyszyły mu: Annie (40 l.), Lily (37 l.), Cayden (17 l.) i Hayes (15 l.), a także Grace (13 l.).

Kevin Costner

Kevin Costner z dziećmi

Kevin Costner ma dwie najstarsze córki z byłą żoną Cindy Silvą, z którą był w związku w latach 1978–1994. Syn tej pary, 36-letni Joe, nie był obecny w Cannes. Podobnie jak jego 26-letni syn Liam, którego dzieli z byłą partnerką Bridget Rooney.

Cayden, Hayes i Grace to dzieci Costnera z już byłą żoną Christine Baumgartner, z którą rozstał się w 2023 roku. I to właśnie najmłodszy syn pary – Hayes, zadebiutował w jego najnowszym, epickim filmie. Jego żona jest aktualnie w związku z ich byłym sąsiadem Joshem O’Connorem.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: