Kevin Costner (68 l.) ma już nową ukochaną? Po tym, jak jego żona w maju tego roku złożyła pozew o rozwód po 18 latach małżeństwa, aktor nie schodził z pierwszych stron gazet. Pisano o jego walce z żoną o jego pieniądze. Christine Baumgartner żądała horrendalnych alimentów. Sąd jednak nie przyznał jej kosmicznej kwoty.

Kevin Costner chce upokorzyć swoją eks. Ma rację?

Teraz gwiazdor popularnego serialu „Yellowstone” pokazał się oficjalnie z nową ukochaną. Amerykańską piosenkarką i laureatką nagrody Grammy – Jewel (49 l.). W zeszłym miesiącu para przebywała przez tydzień na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych w ramach akcji charytatywnehj Inspiring Children Foundation.

Widać było, że starali się zachować dyskrecję, ale każdy, kto ich widział, wiedział, że coś się między nimi dzieje, wyznał informator.

Kevin Costner i Jewel są razem

Zarówno Jewel, jak Kevin Costner mocno angażują się w akcje charytatywne, w szczególności te wspierające dzieci. Para ma zapewne wiele wspólnego. Jewel jest od 2014 roku rozwiedziona.

212,000 złotych alimentów miesięcznie to za mało dla eks Costnera

Każdego roku z fundacją wybieramy się na wyspę Nekcer, by wraz z Richardem Bransonem zorganizować charytatywny turniej tenisowy, by zebrać środki na fundację, napisała na Instagramie Jewel.

Żadna ze stron nie potwierdziła związku, mimo próśb amerykańskich mediów o komentarz.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: