Romeo Beckham, drugi w kolejności syn Davida Beckhama i Victorii Beckham, wyrasta na prawdziwego przystojniaka!

Millie Bobby Brown ma nowego chłopaka. Jest nim Romeo Beckham!

Romeo Beckham na Instagramie

Do tej pory najgłośniej w show-biznesie było o starszym bracie Romeo, 20-letnim Brooklynie. On stał się gwiazdą już jako 17-latek, kiedy zaczął się umawiać ze znanymi aktorkami i modelkami. Potem, gdy skończył 18 lat i zamieszkał sam w Stanach, podczas gdy reszta jego rodziny została w Londynie, zaczęły się schody. Brooklyn zamiast się uczyć imprezował i flirtował. Szybko okazało się, że szkoła, którą wybrał, nie spełnia jego oczekiwań (albo raczej on nie spełnia jej). Brooklyn wrócił do domu, gdzie przywitała go wzruszona mama, Victoria Beckham.

Nie tego spodziewał się David Beckham po synu Romeo?

Brooklyn bardzo chce być fotografem. Mocno wspiera go w tym mama, która ma świetne kontakty w branży. Kto wie, może z czasem uda się jej wylansować syna.

Tymczasem tuż obok Brroklyna na nową gwiazdkę wyrasta jego młodszy brat, Romeo. Romeo jest kopią ojca, jest zdecydowanie bardzije podobny do Davida niż do Victorii. Romeo lubi modne stylówki, modne miejsca i modne sporty. Uwielbia tenisa, a jego warunki fizyczne sugerują, że ma zadatki na gwiazdę – dokładnie jak jego ojciec.

 

Romeo Beckham

 

 

Kilka godzin temu na Instagramie 16-latka pojawiło się czarno białe zdjęcie. To profesjonalna fotografia, najpewniej dla potrzeb sesji zdjęciowej. Romeo wygląda na zdjeciu jak model.

Romeo Beckham został nową twarzą Burberry! (FOTO)

Już dziś wróżymy mu karierę. Większą, niż ta, którą robi jego starszy brat.

Wyświetl ten post na Instagramie.

@damon_baker

Post udostępniony przez ROMEO (@romeobeckham)

Romeo Beckham
Romeo Beckham z rodzeństwem o ojcem
Wyświetl ten post na Instagramie.

❤️ @brooklynbeckham @damon_baker

Post udostępniony przez ROMEO (@romeobeckham)

Wyświetl ten post na Instagramie.

😂

Post udostępniony przez ROMEO (@romeobeckham)