19-letnia gwiazda TikToka Caitlyn Loane, popełniła samobójstwo. Młoda gwiazdka mediów społecznościowych zyskała pokaźny following pokazując swoje życie… na farmie. Tak, na jej koncie brakowało jachtów i designerskich torebek, ale za to były zwierzęta i ciężka praca. Loane czuła misję, by promować kobiety zajmujące się farmerstwem, tematem, który jest od tysięcy lat domeną mężczyzn. Caitlyn miała ponad 66,000 obserwujących, a jej filmy prezentujące tasmańską farmę jej rodziny często osiągały setki tysięcy wyświetleń.

W lutym tego roku nagrała wideo, w którym powiedziała, „Moja rodzina zajmuje się rolnictwem od pokoleń. Nie chodzi tylko o to, że muszę tu być i pracować, ale naprawdę chcę tu być”.

10-latka zmarła przez WYZWANIE na TikToku. Znalazła ją 5-letnia siostra

Mimo, że zazwyczaj wrzucała nagrania z życia codziennego na farmie, jej ostatnie wideo było trochę odmienne. Caitlyn Loane postanowiła zaszaleć z trendami i opublikowała wideo, w którym „udaje, że śpiewa”.

@catieloane

Who’s driving to Tasmania #womeninag

♬ original sound - hunter paige

Niestety nie ujawniono czemu gwiazda TikToka postanowiła odebrać sobie życie. Jedno jest pewne, nie można zostawać samemu z problemami. Takimi, które można ukryć pod przykrywką uśmiechu. Należy zwrócić się o pomoc do bliskich, którzy na pewno wyciągną pomocną dłoń, zgłosić się do specjalisty lub zadzwonić na darmową infolinię 800 120 002 – ta czynna jest 24h na dobę.