Justin Bieber (26 l.) wrócił do słonecznego Los Angeles i chętniej pokazuje się bez koszulki. Bieber z żoną Hailey ostatnimi czasy przebywali w Kanadzie, gdzie zaszyli się na domowej kwarantannie. Dystans społeczny pozytywnie wpłynął na ich związek, który jest mocniejszy niż wcześniej. Artystka pokazał na Tik Toku swoje ruchy a fani zachwycają się jego wytatuowaną klatą.

Justin Bieber TAŃCZY na rękach ze swoją roczną siostrą

Justin Bieber tańczy na Tik Tok’u

Justin Bieber nadąża za trendami i już jakiś czas temu założył konto na Tik Tok’u. Pokazywał krótkie układy taneczne razem ze swoją żoną Hailey i członkami rodziny. Teraz przyszła pora na jego solówkę, a jego taniec obejrzało ponad 4 miliony Internautów!

Bieber w filmiku pokazał swoją klatę, która prawie w całości pokryta jest licznymi tatuażami – Justin ma również wytatuowane ramiona. Wokalista zatańczył do hitu z 2000 roku „Fill Me In”a fanki nie mogły przestać zachwycać się jego poczuciem rytmu.

Tatuaże Justina Biebera

Tatuaże Justina Biebera, fot.Instagram/justinbieber.

Na wideo Justin wystąpił w różowym kapeluszu i spodniach w stylu koszykarskim z jego autorskiej linii „Drew”. Do stylizacji dobrał białe teniskówki – i przy okazji jego tańca fani mieli wgląd na to, jak wygląda jego taras.

Bieber był zmuszony odwołać trasę koncertową z powodu koronawirusa, co nie znaczy, że nie będzie pokazać swoje umiejętności tanecznych za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Jak Wam się podoba tańczący Justin?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Justin Bieber żałuje SEKSU z Hailey Bieber: „Seks może czasem wprowadzić sporo zamieszania”

Hailey Bieber napisała o swoich OPERACJACH PLASTYCZNYCH!

UPS! Hailey Bieber wróciła do Los Angeles i zaliczyła małą wpadkę (ZDJĘCIA)

@justinbieber

♬ original sound - justinbieber
Justin Bieber, Hailey Bieber przyłapani przez fotoreporterów/

Justin Bieber, Hailey Bieber, fot.Forum.

Justin Bieber, Hailey Bieber na ściacne.

Justin Bieber i Hailey Bieber, fot.Forum/Mega Agency.