Vin Diesel (52 l.) wkrótce znów wróci za kierownicę szybkich samochodów, aby ponownie ożywić rolę Dominica Toretto w „Szybkich i wściekłych 9„. Aktor regularnie dodaje na swojego Instagrama smaczki z produkcji najnowszej części hitu. Vin Diesel pokazał, że razem z nim na planie pracuje Michelle Rodriguez i Cardi B. Pochwalił się również imponująco wyrzeźbioną sylwetką, gdy udostępnił zdjęcie bez koszulki po skończonym filmowaniu.

Vin Diesel pokazał zdjęcie Meadow, 21-letniej córki zmarłego Paula Walkera. Wyrosła na piękną kobietę

Vin Diesel pokazuje umięśnioną klatę bez koszulki

Vin Diesel należy do najbardziej wpływowych gwiazd Hollywood. Jest aktorem, producentem, reżyserem i scenarzystą. Diesel od lat kojarzony jest z roli Dominica Toretto, w którą wcielił się we wszystkich częściach kasowego hitu „Szybcy i wściekli„. Z pewnością w najnowszej części nie zabraknie niebezpieczeństwa i szybkiej jazdy!

Diesel od wielu lat funkcjonuje w show-biznesie. Aktor zawsze należał do aktywnych i dobrze zbudowanych osób. Trening siłowy sprawia mu najwięcej radości. Mimo wieku Diesel nie ma wymówek, tylko utrzymuje swoją formę. Na Instagramie często pokazuje ćwiczenia, które wykonuje.

Po najdłuższej sesji filmowej w mojej karierze z „Szybcy i wściekli 9„. Film, z którego jestem bardzo dumny – podpisał zdjęcie aktor

Szybcy i wściekli 9” wejdą do kin 22 maja 2020 roku. Wybierzecie się do kina?

Jaką formę ma Vin Diesel?

Imponująca rzeźba?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Vin Diesel zakochał się w brazylijskiej dziennikarce? (VIDEO)

Szybcy i Wściekli otwierają szalony park rozrywki (FOTO)

Porsche odpowiada: Paul Walker był winny swej śmierci