Jak większość hollywoodzkich gwiazd Vin Diesel również spędza urlop w słonecznej Italii. Aktor znany przede wszystkim z „Szybkich i Wściekłych” uczestniczył ostatnio w wielkim pokazie Dolce&Gabbana w Wenecji, a także pojawił się na festiwalu filmowym. Teraz odpoczywa wraz z rodziną na jachcie u wybrzeży Portofino.

Vin Diesel pokazał zdjęcie Meadow, 21-letniej córki zmarłego Paula Walkera. Wyrosła na piękną kobietę

52-letni Vin Diesel słynie ze swojego muskularnego ciała, które mogliśmy widzieć nie raz w filmach. Teraz jego sylwetka trochę się zmieniła, a aktorowi przybyło parę kilogramów. Swój zaokrąglony brzuszek prezentował wczoraj podczas rodzinnego relaksu z rodziną.

Aktor ma trójkę dzieci z Palomą Jimenez, 13-letnią Hanię, 11-letniego Vincenta i 6-letnią Pauline.

Vin Diesel bez koszulki fot. Backgrid UK / Forum

Vin Diesel zakpił z włoskiego artysty, który sprzedał banana za prawie pół miliona złotych!

Gwiazda „Strażników Galaktyki” – urodzony jako Mark Sinclair – został wcześniej przyłapany przez fotografów w Wenecji, gdzie wziął udział w 3-dniowym pokazie mody Dolce & Gabbana wraz z takimi gwiazdami, jak Jennifer Lopez, Kourtney Kardashian, Travis Barker i Vanessa Bryant.

„Wenecja była wypełniona tak wieloma magicznymi chwilami, którymi mam nadzieję się z wami podzielić” – napisał na swoim Instagramie. „Na razie wybrałem 2 z tych momentów, z co niektórzy nazywają najlepszego show roku! Powitanie mojego brata z Nowego Jorku @diddy na początku i pożegnanie mojego włoskiego brata „lil Dom” haha, na końcu.”

Vin Diesel bez koszulki fot. Backgrid UK / Forum