Vin Diesel (52 l.) słynie ze swojego poczucia humoru. Aktor mimo wieku należy do bardzo aktywnych osób. Często udostępnia filmiki i zdjęcia na swoim Instagramie, gdzie pokazuje jak wygląda jego codzienne życie. Tym razem Vin Diesel postanowił odnieść się do głośnego wydarzenia, jakim było sprzedanie banana przyklejonego do ściany za niemałą sumkę – 120 tys. dolarów. Oczywiście Diesel zrobił to w typowy dla siebie sposób, przy okazji pokazując seksowną sylwetkę!

52- letni Vin Diesel pokazuje wyćwiczone ciało. Klata robi wrażenie! (FOTO)

Vin Diesel naśmiewa się ze sztuki, pozując w samym ręczniku

Vin Diesel nie mógł pozostawić bez komentarza głośnego wydarzenia, jakim było sprzedanie dziwacznej instalacji artystycznej w Art Basel w Miami. Na jednej ze ścian można było zauważyć przyklejonego banana. Okazało się, że jest to element wystawy. Mało tego, ta nietrwała sztuka miała kosztować prawie pół miliona złotych.

Aktor z tej okazji udostępnił na swoim profilu zdjęcie, na którym widzimy go w uwodzicielskiej pozie. Diesel przytrzymuje ręcznik, na którym jest BANAN, przyczepiony za pomocą taśmy. Celebryta dostanie pokazał, co myśli o takiej formie sztuki.

Fani docenili jego pomysł, i w komentarzach posypały się słowa uznania.

Hahaha, zabiłeś mnie tym zdjęciem

Nie chcę bananów, wolę żebyś zdjął ręcznik – napisała jedna z fanek aktora

Najwyraźniej Vin postanowił wyśmiać fakt, że instalację w Art Basel, która była po prostu bananem przyklejonym do ściany za pomocą srebrnej taśmy klejącej, sprzedano za 120 tys. dolarów, czyli ponad 460 tys. złotych! Instalacja została wykonana przez włoskiego artystę: Maurizio Cattelana i zatytułowano ją „Komik”.

Żeby było bardziej dziwacznie, pojawił się performer z Gruzji David Datuna i zjadł banana na oczach wszystkich ludzi znajdujących się w galerii sztuki. Zasadniczo dopuścił się niszczenia sztuki – nawet tak nietrwałej. Swój spektakl nazwał: „Hungry Artist”.

Aktor też postanowił zostać artystą i pokazał, jak interpretuje „bananową sztukę„.

Vin Diesel w samym ręczniku na Instagramie:

View this post on Instagram

Haha… @michaelmuller7 #ArtBasel #dadbod

A post shared by Vin Diesel (@vindiesel) on

Co myślicie o takiej sztuce?

 

ZOBACZ WIĘCEJ:

Vin Diesel pokazał zdjęcie Meadow, 21-letniej córki zmarłego Paula Walkera. Wyrosła na piękną kobietę

Vin Diesel zakochał się w brazylijskiej dziennikarce? (VIDEO)

Vin Diesel odrzucił propozycję nakręcenia kolejnej części Szybkich i Wściekłych!