Brad Pitt (60 l.) to jeden z tych aktorów, którzy dojrzewają jak dobre wino. Podczas czwartkowego wieczoru na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Santa Barbara Brad Pitt pochwalił się nowym wyglądem, który od razu ocenili specjaliści.

Pax Jolie-Pitt o swoim ojcu, „Jesteś światowej klasy dupkiem”

Teraz ci zdradzają jedną z jego tajemnic na świetny look. Brad Pitt niedawno rozjaśnił włosy do piaskowego odcienia, a jego idealnie ułożone brwi wydawały się pasować kolorem. A przecież wszyscy wiedzą, że jasne włosy odmładzają.

Brad zadebiutował ze swoją najnowszą transformacją na premierze Bob Marley: One Love w Regency Village Theatre w Los Angeles.

Brad Pitt i rozjaśnianie włosów

Hollywoodzka megagwiazda, którą ze względu na młodzieńcze rysy okrzyknięto prawdziwym Benjaminem Buttonem, wygląda świetnie. Chociaż w tych czasach przecież 60 to nowe 50, prawda? W jego przypadku chyba… 40.

Wylansowany Brad Pitt wyglądam jak 24 lata temu w „Fight Club”

Można się domyślić, że nie tylko włosy sprawiają, że aktor wygląda coraz młodziej… Jak podaje Page Six dr Jonny Betteridge, uważa, że aktor w tajemnicy przeszedł operację, która kosztuje ponad 500,000 złotych i wymaga od 2 do 3 miesięcy okresu rekonwalescencji.

Brad nigdy nie ujawnił, czy przeszedł operację plastyczną, ale doktor Betteridge, spekuluje, że przeszedł nowoczesny lifting twarzy z bardzo naturalnym efektem.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: