Brad Pitt (59 l.) przybył na Grand Prix Formuły 1 w Las Vegas, wyglądając, jakby właśnie zszedł z planu jednego ze swoich najbardziej kultowych filmów „Fight Club” (pol. „Podziemny Krąg”). Przypominamy, że ten miał swoją premierę w 1999 roku.

Angelina Jolie znów żali się na Brada Pitta

Zdobywca Oscara, który niedawno świętował swoją pierwszą rocznicę z Ines de Ramon, byłą małżonką aktorka polskiego pochodzenia Paula Wesley’a. Teraz promuje swój najnowszy film, który kręci się wokół Formuły 1.

24 lata temu Brad Pitt wcielił się w rolę Tylera Durdena z filmu. Miał wtedy krótkie włosy z pasemkami w kolorze piaskowego blondu i nosił okulary w stylu lat 70. Zobaczcie TERAZ jak ubrał się Brad Pitt:

Brad Pitt, jak w 1999 roku

Brad Pitt w każdym calu wyglądał jak postać, którą grał 24 lata temu. Czy zbieg był planowany? Nie wiadomo, ale trzeba przyznać, że Brad Pitt – wciąż TO ma.

Shiloh Jolie-Pitt bardziej podobna do mamy, czy taty?

Niestety oprócz udanego życia miłosnego, Brad Pitt boryka się z problemami zawodowymi. Laureat OScara, który jest współproducentem filmu o F1 wraz z Jerrym Bruckheimerem i Lewisem Hamiltonem, został podobno zmuszony do wyrzucenia cennego materiału filmowego wartego dziesiątki milionów dolarów ze względów na zmiany REKLAMODAWCÓW, „To naprawdę koszmar dla Brada i zespołu”.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: