Tom Cruise (61 l.) pochwalił się swoją wyrzeźbioną sylwetką podczas odpoczynku na plaży Formentor na Majorce. Aktor na hiszpańską wyspę zawitał z reżyserem Alejandro Gonzalezem Iñarritu, z którym pracuje nad tajemniczym projektem. Na razie nie wiadomo nic o ich wspólnym filmie, oprócz tego, że główną rolę zagra Cruise, a reżyserią i produkcją zajmie się Iñarritu.

Tom Cruise sfotografowany z dwójką starszych dzieci. Pierwszy raz od…

Oprócz zdjęć Toma Cruise’a bez koszulki, widziano go w wakacyjnej stylizacji. Zatem jak na urlopie ubiera się słynny aktor? Cruise stawia na prosty T-shirt z dekoltem „V”, słomkową fedorę, szorty kąpielowe i białe buty Nike. Do tego nie można zapomnieć o czarny skarpetach. Typowy look „wakacyjnego taty”.

Aktualnie Tom Cruise jest zajęty kręceniem filmu „Mission: Impossible 8”. Z ekipą filmową jeździ po Europie. Dotychczas sceny kręcone były m.in. w Wielkiej Brytanii i Norwegii.

Tom Cruise kocha Europę

Tom Cruise, który od lat często pojawiał się w Europie chyba przeniósł się do nas na dobre. Produkcję swojego najnowszego filmu przeniósł do Anglii i sam mieszka w pięknej rezydencji przy słynnym Hyde Parku. Aktor tak się urządził w Londynie, że całe miasto wie o jego „niedzielnych herbatkach”.

Okazuje się, że Tom Cruise urządza w niemal każdą niedzielę „podwieczorki”, „W Londynie czuje się znacznie lepiej niż w Los Angeles. Ma kamerdynerów i kucharza. Wszystko jest bardzo brytyjskie”, powiedział informator w rozmowie z Daily Mail.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

 

Tom Cruise