Tom Cruise (61 l.) to kontrowersyjny gwiazdor, ale też i kontrowersyjny tata, który ze swoją najmłodszą córką nie ma do czynienia od ponad dekady. Jednak okazuje się, że Tom Cruise utrzymuje bliskie relacje z dwójką swoich adoptowanych dzieci. 

Irina Shayk „poluje” na Toma Cruise’a

W sieci ponownie grupowe zdjęcie wykonane podczas meczu hokejowego w grudniu 2023 roku i udostępnione przez byłego gracza NFL Derricka Brooksa pojawiło się na „jedynkach” amerykańskich serwisów plotkarskich, „„Dobry wieczór, wow, spójrz, kto wpadł do mojego biura przed dzisiejszym meczem [Tampa Bay Lightning]! @tomcruise”.

Na grupowym zdjęciu widać uśmiechniętych Connora (29 l.) i Bellę (31 l.).

Tom Cruise

Najstarsze dzieci Toma Cruise’a

Tom Cruise i Nicole Kidman (56 l.) adoptowali Bellę w 1992 roku w związku z problemami z płodnością pary. Mały Connor dołączył do rodziny 3 lata później. Aktorski duet był małżeństwem w latach 1990–2001.

Młodzieńczy Tom Cruise na urodzinach Victorii Beckham

Gwiazda „Mission Impossible” i jego następna żona, Katie Holmes, powitali na świecie córkę Suri (18 l.) przed rozwodem Cruise’a. Zaś Kidman ze swoim nowym mężem muzykiem Keithem Urbanem (56 l.) ma dwie córki Sunday (15 l.) i Faith (13 l.). Para pobrała się z 2006 roku, rok po pierwszym poznaniu. Do dziś tworzą jedną z najszczęśliwszych par w Hollywood.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

Tom Cruise and Suri Play in Central Park