Madonna, 64-letnia zdobywczyni nagrody Grammy i Złotego Globu raz jeszcze poszła… prawie na całość. Gwiazda opublikowała na swoim Instagram Stories 2 zdjęcia topless, w których sutki zakrywa emotkami. Obfity biust gwiazdy od razu wzbudził wiele emocji wśród fanów i nie tylko.

Madonna bez brwi sugeruje, że jest homoseksualistką. Fani wściekli

Trzydzieści lat temu opublikowałam książkę zatytułowaną S.E.X., oprócz zdjęć mnie nago były tam zdjęcia mężczyzn całujących mężczyzn, kobiet [sic] całujących kobietę i mnie całującej wszystkich […] Napisałem też o swoich fantazjach seksualnych i w ironiczny sposób podzieliłem się swoim punktem widzenia na temat seksualności, napisała Madonna, która świętuje właśnie 30. rocznicę wydania swojej kontrowersyjnej książki „Sex” z 1992 roku.

madonna topless madonna topless

Madonna świętuje S.E.X.

To się nazywa marketing! Dzień po wydaniu swojego 5. albumu „Erotica”, Madonna wydała swoją książkę – album „Sex” w październiku 1992 roku. Książka była 3 tygodnie na szczycie listy bestsellerów New York Times i szybko sprzedała się w ponad 1,5 miliona egzemplarzy podczas pierwszego i jedynego druku. Teraz jest bardzo pożądanym przedmiotem kolekcjonerskim.

Madonna znów zmieniła kolor włosów. Znów się odmładza?

Spędziłam kilka następnych lat na rozmowach z ludźmi o ograniczonych umysłach, którzy próbowali zawstydzić mnie, że wzmacniam się jako kobieta. Nazywano mnie k****, wiedźmą, heretykiem i diabłem. Teraz Cardi B może śpiewać o swojej WAP. Kim Kardashian może uświetnić okładkę każdego magazynu swoją du**, a Miley Cyrus może robić prawdziwą demolkę. Nie ma za co suki…, dodała Madonna.

Madonna ujawniła jakiś czas temu, że ​​„seks” jest tym, co ją napędza. Przyznała również, że jej ulubioną rzeczą do robienia jest „czekaj na to… miłość”, a gdyby mogła nosić tylko jedną rzecz do końca życia, byłby to „mój 24-karatowy złoty naszyjnik z wibratorem”.