Madonna znów wzbudza, a może – niezmiennie wzbudza – kontrowersje. Tym razem 64-latka, która ostatnio pofarbowała włosy na różowo i rozjaśniła brwi, wrzuciła na TikToka krótki filmik, w którym daje znać, że jest… homoseksualistką. Fani są rozwścieczeni, że próbuje zyskać rozgłos żartując ze swojej seksualności. W końcu, „Wszyscy wiedzą, że wolisz facetów!”.

Madonna znów się odmładza – jaki ma teraz kolor włosów?

Nie jest jasne, czy gwiazda po prostu żartowała, czy faktycznie wypowiadała się na temat swojej seksualności. Jak wiadomo na przestrzeni wielu dekad, Madonna umawiała się tylko z mężczyznami, w tym z rapereami 2pacem Shakurem i Vanilla Icem, koszykarzem Dennisem Rodmanem, czy tancerzem Carlosem Leonem, ojcem jej 25-letniej córki Lourdes.

@madonna

♬ original sound - nudy georges

Madonna znów wykorzystuje seksualność?

Matka 6 dzieci była dwukrotnie zamężna: z Seanem Pennem (1985-1989), a następnie z brytyjskim reżyserem Guyem Ritchiem, z którym ma 22-letniego syna Rocco.

Madonna świętuje 22. urodziny syna Rocco Richiego

Madonna nigdy oficjalnie nie spotykała się z żadną kobietą, mimo wielu marketingowych stuntów, jak np. słynny pocałunek z Britney Spears i Christiną Aguilerą. Ach, czego ona nie zrobi, by pozostać w centrum uwagi?