Megan Fox jest mamą trzech uroczych synów. Najstarszy, Noah Shannon Green, skończył już 7 lat. Kiedy był mały, Noah był śliczny, nosił długie loczki i ludzie mylili go z dziewczynką.

Synowie Megan Fox są wychowywani bez zwracania uwagi na płeć; mama kupuje im sukienki i różowe buty (ZDJĘCIA)

Dziś Noah wciąż ma delikatną, subtelną urodę i nosi (jak reszta synów Megan) długie włosy. Chłopiec lubi też fasony tradycyjnie zarezerwowane dla dziewczynek. Chętnie nosi sukienki, uwielbia kolor różowy, tiule i inne kojarzące się na ogół z dziewczynkami dodatki.

Kilka dni temu ojciec odwoził chłopca na urodzinowe party do lokalu. Po wyjściu z samochodu Brian Austin pomógł Noah rozprostować niebieską, długią sukienkę – chłopiec założył ją specjalnie na przyjęcie.

Pytana o to, dlaczego jej syn nosi sukienki, Megan odpowiada, że to jego wybór i ani ona, ani jej mąż nie zamierzają namawiać chłopca, by zmienił styl. Skoro lubi, niech nosi sukienki – podkreśliła aktorka.

Megan Fox bez biustonosza, z dekoltem do pępka (ZDJĘCIA)

Megan Fox nie jest jedyną gwiazdą, która pozwala dziecku na wybór – córka Angeliny Jolie, Shiloh, od lat ścina krótko włosy i ubiera się jak chłopiec. Podobnie wygląda sytuacja z synem Charlize Theron, który również napuścił długie włosy, nosi sukienki i czuje się bardziej dziewczynką, niż chłopcem.

Fot. IXOLA / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot. IXOLA / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Noah Shannon Green, syn Megan Fox, fot. IXOLA / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Noah Shannon Green, syn Megan Fox, fot. IXOLA / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot. ROL / X17 / Forum