Megan Fox (33 l.) razem z mężam Brianem Austinem Greenem i trzema synami zorganizowali sobie zaimprowizowany piknik na chodniku. Gwiazda kupiła wcześniej rodzinie przekąski w sklepie z organiczną żywnością.

Basia Kurdej-Szatan sama zrobiła hybrydy na kwarantannie. Pochwaliła się efektem

Megan Fox i jej mąż, aktor Brian Austin Green wychowują trzech synów. Bodhi Ransom, Noah Shannon i Journey River kilka dni temu towarszyszyli rodzicom podczas wypadu na miasto.

Choć Stany Zjednoczone walczą z epidemią, Kalifornia zdaje się stać z boku. Szczególnie luksusowe dzielnice bogatych miast, np. Calabasas, choć nieco odludne, wciąż sprawiają wrażenie, jakby w Stanach nie działo się nic złego.

Doda i Maffashion podczas kwarantanny wzięły udział w WYZWANIU #pillowchallenge. O co chodzi?

Megan i Brian wspólnie z trójką dzieci postanowili zaspokoić głód podczas wypadu do miasta. Cała rodzina zjadła kupione w sklepie z produktami organicznymi przekąski, a na koniec wszyscy wybrali się na kawę.

Megan Fox, która po urodzeniu dzieci zwolniła trochę tempo zawodowe, wygląda świetnie. Trzyma genialną figurę i prezentuje się świetnie.

Zobaczcie rodzinne fotki!

Megan Fox i jej trzej synowie

Megan Fox i jej trzej synowie, fot. IXOLA / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Megan Fox

Megan Fox, fot. IXOLA / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Megan Fox z mężem i synami robią sobie piknik na chodniku podczas kwarantanny

Megan Fox z mężem i synami robią sobie piknik na chodniku podczas kwarantanny, fot. IXOLA / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Megan Fox z dziećmi, marzec 2020

Megan Fox z dziećmi, marzec 2020, fot. Marksman/ Snorlax / MEGA / The Mega Agency / Forum