Lara Gessler (31 l.) na salonach pojawiła się stosunkowo późno. Jako córka najbardziej znanej polskiej restauratorki Lara mogła z powodzeniem zacząć karierę kilka lat wcześniej. Gessler nie czuła jednak potrzeby brylowania na ściankach. Jakiś czas temu wszystko się jednak zmieniło.

Lara Gessler świętowała 30. urodziny. Pokazała zdjęcie z partnerem: Cudowni 

Wtedy poznaliśmy córkę Magdy Gessler od innej strony. Lara zaczęła udzielać wywiadów, bywać na eventach. Błyskawicznie dołączyła do pierwszej ligi gwiazd i celebrytów Warszawy.

Inteligentna, o niebanalnej urodzie znalazła masę fanów – również wśród mężczyzn. Wyszła za mąż, po czym szybko wróciła do wolnego stanu. Dziś córka Magdy znów jest zakochana – z Piotrem Szelągiem stanowią nierozłączną parę.

Lara Gessler pozuje z ojcem. Podobieństwo jest uderzające!

Lara jest pewną siebie kobietą – nie sposób tego nie zauważyć oglądając zdjęcia z róznych imprez. Minimalistyczny styl gwiazdy niemal zawsze idzie w parze z jakimś „pieprznym” akcentem stylizacji. Nierzdko jest nim wielki dekolt.

Lara Gessler pokazała GOŁĄ pupę na Insta. Reakcja Magdy: jestem wzruszona

Gessler chyba nie kocha staników – bardzo często na ściankach pozuje z odsłoniętym dekoltem i widać, że nie ma bielizny. Na ostatniej imprezie z tego powodu zaliczyła wpadkę – tym razem biust wymknął się Larze spod kontroli. Ale że Gessler jest piękną, młodą i bardzo powabną osobą, wszyscy jej wybaczyli 😉

 

scena z: Piotr Szeląg, Lara Gessler, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Lara Gessler, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Lara Gessler, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Lara Gessler, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA