Właściciel słynnej nowojorskiej restauracji Balthazar stwierdził, że James Corden jest „najbardziej agresywnym” klientem, jakiego miał od czasu otwarcia kultowej już miejscówki 25 lat temu. Tak, chodzi o Jamesa Cordena, zabawnego Brytyjczyka, znanego w Polsce przede wszystkim z „Carpool Karaoke”.

Książę Harry wystąpił w programie Jamesa Cordena!

James Corden jest niezwykle utalentowanym komikiem, ale i małym kretynem. I najbardziej obraźliwym klientem dla moich pracowników w Balthazar od czasu otwarcia restauracji 25 lat temu, stwierdził 71-letni Keith McNally w zjadliwym poście na Instagramie.

McNally, znany jako „restaurator, który wynalazł śródmieście Nowego Jorku”, powiedział, że musi „zakazać” aktorowi i komikowi korzystania ze swoich lokali, m.in. „Balthazar” i „Cafe Luxembourg”.

James Corden ma problemy z agresją?

W innym incydencie, który miał miejsce 9. października w Cafe Luxembourg, ten sam restaurator stwierdził, że komik zaatakował jego pracowników po tym, jak jajka jego żony nie były przygotowane w odpowiedni sposób.

James Corden i Kanye West śpiewają karaoke – to trzeba zobaczyć!

Żona Cordena zamówiła omlet z żółtkiem z serem gruyere i sałatką. Kilka minut po tym, jak otrzymali jedzenie, James zawołał do kelnera M.K. i powiedział jej, że z żółtkiem zmieszano trochę białka. M. K. poinformował kierownika piętra, G. Kuchnia przerobiła danie, ale niestety wysłała je z domowymi frytkami zamiast sałatką […] Właśnie wtedy James Corden zaczął krzyczeć jak szalony >Nie umiesz wykonywać swojej pracy! Nie umiesz wykonywać swojej pracy! Może powinienem pójść do kuchni i sam ugotować żonie omlet!<

Obsługa restauracji miała ponoć bardzo przepraszać za problemy i podała Cordenowi i jego żonie Julii Carey bezpłatnego szampana. Jednak komik rzekomo był tak „nieprzyjemny” dla obsługa nie mogła się pozbierać przez cały dzień, co wpłynęło na ich pracę i stan psychiczny.

„Ich praca jest już wystarczająco ciężka. Nie powinni być workami treningowymi dla rozemocjonowanych bogatych i sławnych„, dodał McNally.