Cher (77 l.) znów romansuje z Alexandrem „AE” Edwardsem (37 l.), z którym miała rozstać się w maju, ale pod koniec września widziano ich ponownie razem w Los Angeles, a także podczas tygodnia mody w Paryżu (na pokazie Balmain). Według doniesień kochanek Cher „Dał jej przestrzeń, wtedy kiedy tego potrzebowała”.

Cher jest po 70-ce? Niemożliwe! [zdjęcia]

Aleksander dobrze to rozgrywa. Dał jej przestrzeń, kiedy po raz pierwszy chciała rozstania […] Myśleliśmy, że się go pozbyła. Ale faktem jest, że Cher lubi spędzać z nim czas […] W tym momencie swojego życia chce po prostu być szczęśliwa, wyznał informator w rozmowie z Page Six.

Cher znów z 40 lat młodszym facetem

Informator dodał również, że mniema iż śmierć Tiny Turner miała wpływ na 77-letnią piosenkarkę, laureatkę nagród: Oscara, Grammy, Tony i Emmy, „Wraz ze śmiercią swojej przyjaciółki Tiny [Turner] zdaje sobie sprawę, że życie jest za krótkie […] Ona chce być po prostu szczęśliwa, a Alex właśnie wypełnia tę lukę”.

Cher i Alexander Edwards podjęli ważną decyzję o związku

Plotki o romansie Cher i Alexandra „AE” Edwardsa pojawiły się w listopadzie 2022 roku, po tym, jak przyłapano ich, jak trzymali się za ręce w Los Angeles. Jednak wiadomość o ich rozstaniu pojawiła się niedługo o ich debiucie na czerwonym dywanie podczas marcowego pokazu mody Versace.

Edwards był wcześniej łączony z Amber Rose (39 l.), z którą ma syna Slasha (3 l.). Zaś Cher związana była m.in. z muzykiem Sonnym Bono, aktorem Warrenem Beattym, Genem Simmonsem z KISS, Valem Kilmerem, Tomem Cruisem (uznała go za najlepszego kochanka), Richiem Samborą z Bonjovi, łączono ją także z Elvisem Presley’em.