Od pewnego czasu Cher spotyka się z młodszym o 40 lat chłopakiem, co od początku wywołuje sporo kontrowersji. Jednak piosenkarka nie wydaje się zbytnio tym przejmować i spędza radosny czas u boku ukochanego. Jak widać całkiem jej to służy, bowiem 76-latka wygląda jakby miała conajmniej 20 lat mniej.

Cher kwitnie u boku nowego chłopaka

Związek 76 – letniej Cher i 36 – letniego Alexandra Edwardsa od początku wzbudza wiele emocji. Piosenkarka jednak nie przejmuje się nieżyczliwymi komentarzami i  żyje swoim życiem. W minione święta Cher otrzymała od niego pierścionek z ogromnym brylantem, wartym conajmniej ćwierć miliona dolarów. Nie jest to raczej pierścionek zaręczynowy, ale gwiazda chętnie go nosi.

76-letnia zakochana Cher pozuje z 36-letnim narzeczonym. Ma na palcu pierścionek!

Cher w nowym związku zdaje się kwitnąć. Porzuciła swoje charakterystyczne czarne włosy, na rzecz platynowego blondy, jej skóra wydaje się być nadal bardzo gładka, a jej sylwetka jeszcze zgrabniejsza i szczuplejsza. Trzeba przydać, że takiego wyglądu może jej pozazdrościć niejedna 30 – latka.

Zgadzacie się?

Beverly Hills, CA – *EXCLUSIVE* – Cher and boyfriend Alexander Edwards aka AE step out on a romantic dinner date at Avra in Beverly Hills, Ca
*UK Clients – Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication*,Image: 750674863, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Pictured: Cher, Alexander Edwards, Credit line: ShotbyNYP / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

*PREMIUM-EXCLUSIVE* Beverly Hills, CA – Credit line: ShotbyNYP / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

*PREMIUM-EXCLUSIVE*  Credit line: ShotbyNYP / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

*PREMIUM-EXCLUSIVE* Beverly Hills, CA – Forum