A to niespodzianka! „Kapitan Ameryka” Chris Evans (42 l.) i jego żona aktorka Alba Baptista (26 l.) spotkali się z księciem Harrym i jego żoną Meghan Markle podczas ich ostatniej podróży do Portugalii. Podobno nowożeńcy, którzy pobrali się w zeszłym miesiącu urlopowali się w towarzystwie Sussexów.

Meghan Markle mniej luksusowo, równie stylowo w sukience za 250 złotych

Podobno wcześniej pary nie znały się i wpadły na siebie przypadkowo, postanawiając spędzić razem czas. Evans i Baptista, którzy pobrali się na ekskluzywnym i bardzo „zamkniętym” ślubie mają zamiar zorganizować kolejną uroczystość właśnie w Portugalii. Specjalnie dla rodziny Baptisty, która nie mogła wziąć udziału w amerykańskiej uroczystości.

Chris Evan i państwo Sussex w Portugalii

Meghan Markle i książę Harry wybrali się do Portugalii po tym, jak spędzili kilka dni w Niemczech na rozgrywkach Invictus Games. Ich pobyt na Półwyspie Iberyjskim był bardzo „tajną operacją”, jednak lokalne media szybko odkryły ich wypad do Portugalii.

Meghan Markle podróżuje w wielkim stylu. W stroju za ponad 200 tysięcy złotych

Podobno Sussexowie zatrzymali się w rezydencji księżniczki Eugenii i jej małżonka Jacka Brooksbanka. Według doniesień, para probuje wrócić w łaski rodziny królewskiej nawiązując cieplejsze relacje z dalszą rodziną księcia Harry’ego.

Zajrzyj do galerii zdjęć: