Trzeba przyznać, że Meghan Markle (42 l.) świetnie prowadzi swój wizerunek. Jej styl podziwiany jest na całym świecie, a gdziekolwiek się pojawi wzbudza wielkie zainteresowanie. W sieci pojawiły się informacje, że pani Sussex ma zamiar wrócić na Instagram, co będzie wielkim finansowym sukcesem (prognozuje się 1 milion dolarów za post), a teraz krążą plotki, że Meghan Markle pisze pamiętniki…

Meghan Markle mniej luksusowo, równie stylowo w sukience za 250 złotych

Jak donosi Daily Mail Meghan Markle „pisze swoje wspomnienia”. Ma zamiar udokumentować szczegóły swojego życia w książce, która na pewno okaże się niesamowitym sukcesem kasowym. Ekspert królewski Tom Bower, autor książki „Zemsta: Meghan i Harry oraz wojna między Windsorami”, ujawnił wieści o kolejnym posunięciu w karierze księżnej.

Z moich informacji wynika, że pisze swoje wspomnienia, wyznał Bower.

Meghan Markle wyda książkę ze wspomnieniami

Meghan Markle przebywa aktualnie w Düsseldorfie, gdzie wraz z księciem Harrym świętuje kolejne igrzyska Invictus Games. Meghan nie pojawiła się na inauguracji, gdyż „musiała kupić dzieciom mleczne koktajle”. Powód spóźnienia swojej wizyty, który wyznała w swojej przemowie, spotkał się z krytyką. Przede wszystkim w Wielkiej Brytanii.

Meghan Markle podróżuje w looku za prawie 200,000 złotych

Podczas swojej długowyczekiwanej przemowy Meghan nazwała Invictus Games „niesamowitym wydarzeniem”. Powiedziała także, że chciałaby pewnego dnia zabrać na igrzyska swoje dzieci, księcia Archiego i księżniczkę Lilibet.

Fot.Photo by Robin Utrecht/ABACAPRESS.COM

Fot.Photo by Robin Utrecht/ABACAPRESS.COM

Fot.Stephen Lock / Zuma Press / Forum

Fot.Stephen Lock / Zuma Press / Forum

Fot. MEGA / The Mega Agency / Forum